banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Cítila jsem se jak bych něco ukradla - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
a bylo mi to dost nepříjemné.Byli jsme dneska v tescu,mají velké výprodeje oblečení nejen pro dospělé ale i pro děti.Matymu jsem nakoupila sadu 5 ks bodýček s kr.rukávem za 105 kč,pak sadu 3 ks pyžamek-overalek za 135 kč,pak jsem mu koupila 3 ks bodýček s dl.rukávem 1 ks/60 kč a to tam štítek se slevou že stojí 85 Kč,pak kraťásky za 133 Kč, a svetříček za 57 u těchto věcí taky byla cena ve slevě drahší.No hold nestíhají měnit ceny.Tak jsem zaplatila a samo,že začala pípat,tak si mě hned odchytil,hned mi to kontroloval podle lístku samo,že ceny nesouhlasily a že to tam nemá,tak mu říkám že já si lístky kontroluji málokdy jak odcházím z obchodu,no tak jsme šli k té pokladní co jsem u ní platila a ona mu to podle eanu ukázala že to tak stojí.Taky jsem mu říkala,že to si musí s tescem vyřídit,že tady mají ceny takové a nakonec to je levnější.No děs běs,lidi se koukali a mi bylo trapně.Já jelikož jsem v tescu dělala tak vím jak to tam chodí a je pravdou že né vždy se stihly cenovky vyměnit,ale i tak bylo mi hrozně.
Mě už tohle pípání vůbec nemůže rozhodit. My pípáme furt :D :D :D
ja jsem si taky jednou v tescu zapipala.pokladni to spatne odklinkla a bylo to.vedli me stranou a ja si pripadala,ze kradu krabici sunaru jak socka
@Andrea81 To verim ,ale na to bych si stezovala ..je to jeich chyba a ne tvoje :_) Snad se ti aspon omluvily :-)
@kaacca jojo,kluk se omlouval
@Zuzbr tak to jo .Oni se totiz nekdy neomluvy a jeste se tvari jak nevim co :_)
Věřím, že to muselo být hodně nepříjemné. Já taky jednou nechtěně pípla v jiném obchode a všichni na mě koukali jako na zlodějku. Měla jsem chuť zařvat, že tak to není.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
4 hlasy

77 %
20 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40