banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

cikínské řízky. Mňam mňam, jen mi z toho smrdí celá lednička... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
cikínské řízky. Mňam mňam, jen mi z toho smrdí celá lednička po cibuli
cikánské, pardon překlep
@luciasek84 hm, to zní dobře, co toje?
@Zuzbr to vezmeš celá kuřecí prsa a nakrájíš je na tenoučké plátky. Na jedny prsa 1-2 vejce, malou cibuli nebo půlku velké. Já včera dělala poměr 3 malé cibule (rozpůlit a pak dělat co nejtenčí půlměsíčky), 4 kuřecí prsa, 7 vajec, 3 lžíce solamylu, kari (máme rádi hodně), zakápnout worchester, sojovku (tak malou lžičku, klidně trochu víc), posolit, popepřit. To všechno zamíchat dohromady a vznikne taková výborná hmota, z které na rozpálený olej udělám placky. Vypadá to jak kuřecí amoleta, ale je to DOKONALÉ. Nejlepší je když se to uleží přes noc, to se fakt pak jen rozsýpá. Mňam
@luciasek84 Tak nakonec jsme měli něco jiného,ale receptík si skovám a určitě udělám
@luciasek84 Jo tohle dělá moje tchyně.Snad jediné její dobré jídlo.Ona to má pod názvem čínské řízky.Taky to občas dělám.
@luciasek84 hm kuřecí placky, to zní moc dobře, udělala jsi mi chutě,kuřecí mám doma a cibuli a vše ostatní taky.Nic jdu rozmrazit řízky a bude to zítra na oběd.A jako přílohu k tomu dáváš co?
@Zuzbr Bramborovou kaši. Dá se to jíst i jako studené s chlebem, ale u nás nikdy nezbyde
@Zuzbr Bych tipovala něco naložené jakoby v leču.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
30 hlasů

69 %
82 hlasů

5 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 118 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici