banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

chřipka? - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky dnes mám termín a mám asi chřipku!Bolí mě celé tělo, všechny klouby, kuže, mám rýmu a mám pocit, že hořím...ale teplotu nemám, jen se potím.Dnes jdu na kotrolu tak jsem zvědavá co mi dr. řekne.Holky já se tak strašně bojím, aby jsme byly ok, aby jsem zvládla porod, momentálně je mi fakt pod psa a hlavně aby jsme měli mlíčko...ACH JO...celé těhotenství bez nemoci a zrovna těd!Jak to chodí? Nevadí to miminku? A dají mi jí k sobě?Jsem neštastná
jeeej,já myslela,že už jsi konečně v porodnici a ty tohle...uvidíš budete s mimčem v pořádku
To bude v poho. Ty i Stellička budete v pořádku, moc na Vás s Honzíčkem myslíme a držíme palečky. Určo mi písni, jak jsi dopadla kočko moje.
neboj, mysli jen na mimco a jak bude krasne a nenervuj s e...drzim obema palce a hlavne hodne stesti a zdravia pokud se bojis moc, zavolej rovnou do porodnice a promluv si s doktorem
A není to začátek porodu?
Obe me kamaradky asi den nebo dva pred porodem onemocneli. Muze to byt i stresem a pak se oslabi imunita, vetsinou to ale neni ta prava chripka s bacilem. Porod meli v pohode, jenom jim manzel utiral nosik Malou meli hned u sebe a mlicko do 3 dnu klasika. Drzim moc palecky Ja uz to mam taky na spadnuti a taky se mi zda ze na mne neco leze, tak mozna taky brzo porodim

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici