banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

chlapi a hry - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky jak to maji ty vesa dehe polovicky se hrama na pc .??Ten muj je gembler ,ale jeste ze jen na kompu jinak bych mu dala co proto Aco hraji kdyz nehraji ?? unas je to prevazne WOW a nejake rpg :-))
muj u toho travi bohuzel cely volny cas... strilecky, straegie, auta fotbal..jsem chudak protoze to nesnasim
Ahojky,taak vítej do klubu.Chtěla jsem ti prvně napsat,jen škoda,že nejsi z OV,ale pak jsou koukla do tvé vizitky a kuk-Ostrava.U mě to je,pokud to mám průměrovat na den v pracovním týdnu,tak je dělá 7-8h.Pokud to je o víkendu,od rána tak kolem 8-9 do večera 10-11,v sobotu i to 2-3ráno.Bojuji s tím už od prosince,ale boj je marný.Nesnáším tu hru a beru ji jako jeho milenku a mou sokyni,které zatím vyhrává............
@Joli Ahoj jolio na ja sem z Ostravy a co teda hraje ??? ja uz to kaslu ze hraje aspon nechodi do hozpody tolik :-)) a ja vim presne co dela
Přítel si občas zahraje večer, kdy nejsem doma (jsem na cvičení), hraje střílečky jako Mafie a tak, kdybych u toho byla, tak bych musela odejít, protože já ty střílečky nesnášim..., ale abych řekla, že hraje pořád, tak to ne..
Tak u nás ted jede 4story,divoké kmeny(ne těch ujíždím i já) a cosi co se jmenuje PW.Všechno to jsou on-line hry.
@Val.J35 divoke kmeny sme hrali take ted je to the west :D a tanoch :)) obcas
vzhledem k tomu ze ho pc zivi tak u nej doma nesedi
@Liberte Mojeho taky PC živí, ale jenom dojde dom, už to zapíná.
Laru Kroft-Tomb raider.Já tu hru nesnáším.A jmeno Lara se tu nesmí ani vyslovit.
@Honafa Gábi,tak u nás se hrála Lara ještě na play stationu,teda hrál Petr a já mu radila,děsně mě to bavilo,jako když koukám na nějaký film a ten se odehrává podle toho jak já určuju.Někdy se stalo že jsem mu poradila kam jít a co otevřít a on to díky mě našel a byl šťastnej...takže já měla Laru ráda,to ostatní co hrál pak-různý vojenský bitvy,plížení se a střílečky,to mě nebavilo a za to jsem mu nadávala,pak taky chvíli grand turismo,to bylo sice taky blbý,ale občas mi dal vybrat barvu auta se kterým měl závodit a tak mě trošku nalákal.To bylo ale dřív,teď už u toho tak 2-3 roky neseděl
@Honafa U nás jen jak kdy. Ani nevím co to je ,ale bojuje s ženskou a nemůže ju porazit tak se u toho vždycky nasere a skončí. Jednu dobu hrával warkraft,ale ted nemá moc času.
Nehraje nějak nemá kdy

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40