banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Čas návštěv - diskuze

28 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
U bráchy se všecko řídí životem holek.To by nebylo nic divného,kdyby už nebyly celkem velké.Mají 7 a 4 roky.Zítra jsme pozvaní na návštěvu a máme přesné instrukce.Přijít mužeme od 2.V případě,že by Simi spala ,budeme čekat venku dokud nevstane.Učel návštěvy je,aby si děti pohráli za dlouhých zimních dní.Odejít musíme do 6,ale né dřív než ve 4,aby nebyla Simi moc rozdivočená.S odchodem problém nemám,jen se mi nelíbí to případné čekání při příchodu.Ohled na moje děti se nebere.Jak to máte vy?Taky určujete od kdy do kdy se k vám muže?U miminek to chápu.K nám muže přijít kdokoliv kdykoliv.Jen trošku mručím,když příjde neohlášená tchýně v neděli v 7 ráno.
Maazeeec! To by si vyslechl tsss. Neohlasene navstevy rada nemam, prece jen se chci trochu pripravit, ale takovejhle teror, to jsem teda nezazila.
my čas návštěv přizpůsobujeme návštěvám a našim potřebám. ať si každý přijde, kdy se mu to hodí. ale je pravda, že k nám zatím nechodí nikdo s dětmi na hraní, to bych taky musela usměrnit mimo spánek. k nám chodí jen dospěláci, ti nevadí ani u koupání a uspávání..prostě nikdy.
U nás se na režim moc nehraje, což je asi chyba, ale my prostě milujem společnost, takže když nejsme na návštěvě, je někdo u nás a ztrácíme pojem o čase. Ale jako chápu, že některý děcka režim vyžadujou, tohle je ovšem extrém - já bych to čekání před barákem asi neskousla.Co teda ráda nemám, jsou návštěvy předem neohlášené, protože máme v tom malym bytě věčnej bordel a prostě potřebujem aspoň půl hoďky, abychom to dali do kupy :-)
No jako jasně že se bere ohled, že řeknu že ať přijdou až po druhé hodině kdy Barunka spí. Ale když přijdou ve dvě a moje dítě ještě chrní, tak je určitě nenechám čekat venku!!! To je vcelku mazec teda, já bych mu asi pěkně od plic řekla co si myslím
sorry ale to je trochu trapný...takhle si diktovat a stát před barákem, to bych se na ně vyprdla
Já se picnu, u nás už tedy nikdo nespí, ale pokud náhodou ano, tak se probudí a hotovo. A odchod návštěv se ani neudává. To že se děcka večer koupou nikomu nevadí.
K nám se může kdykoliv od devíti do devíti. Však každej ví, že máme mimouše, který se občas kojí, občas spí a večer se koupe. Stejně to nikdy není ve stejnou hodinu, tak co.
@zajic K nám se tak muže telefonovat.Od 9 do 9.A všichni mi volají přesně v 9.Asi doma číhahjí od 6 od rána,kdy budou moci zavolat.
já bych tam nešla vůbec
Ne, jen to musím vědět den dopředu. Nesnáším olání tchýně že za dvě hodiny je tady. Ráda se na to psychycky i úklidově připravím. Když byl toník miminko spaím se to řídilo. Ted ale ne, když spí takpotichu návštěva vleze do obýváku když nespí tak nic :) před barákem bych je čekat nenechala.
k nám může přijít kdokoliv a kdykoliv, i když se tu návštěva zdrží, dala sem malého spát a besedovali sme dál.
si děláš srandu ne?
Ten Tvůj brácha je podivín.Já nemám ráda jen neohlášené návštěvy.Jinak je to v pohodě
Tak to čekání by se mi taky nelíbilo.U nás se to neřídí.Všichni vědí kdy dětska spí tak většinou tak nějak dorazí.Jinak to neřešíme.Jinak mi je fakt jedno kdo kdy příjde.A ani neřeším kdy kdo má odejít.Prosstě odejdou jak oni chtějí.
Překvapuje mě že 4 leté dítě ještě spí po obědě.Ale budiž,asi to potřebuje.Ovšem než takovou návštěvu,to radši budu doma a s dětma si pohraju sama.
@Val.J35 Ona spí ještě po o i ta 7 letá.Ale ta jela naštěstí s maminkou na víkend pryč.Tak jdeme pomáhat bráchovi zabavit Simi.Je to sranda,že.U nás se nespalo od roku a pul.
Me by se na takovou navstevu tez nechtelo. Kdyz se rekne ve 2, tak ve 2 a kdyby spaly, tak se holt bude mluvit tiseji, ale cekat pred barakem mi prijde uhozene a bezohledne vuci tobe a tvym detem.
JÁ KDYŽ zvu návštěvy tak většinou po druhé hodině, ale říkám všem, ať přijdou jak se jim to hodí, jen do těch dvou, že tak nějak adam spí.. ale i kdyby přišli a adam spal tak návštěvu dovnitř pustím. A ani je nevyhazuju, i když už je doba, kdy většinou koupáme a chystáme se chrnět.... většinou jdou kluci trošku dýl a když by návštěva pořád nechtěla odejít tak prostě kluky i tak začnu koupat a jdou spát i tak.
Ten tvůj bratr je podivín. S takovouhle bych přišla na tu 4h, aby jste tam nemuseli čekat. Já bych tedy návštěvu vzala domů s tím, že bych je požádala, aby nebyli moc hluční. Co se týká určování času tak to dělám jen u řemeslníků, když k nám mají přijít na opravu bytu nebo obhlídnout závady. Protože oni většinou chodí i do ložnice, kde mi Petřík spává a taky opravama nadělají celkem kravál. Tchýně v neděli v 7h je tedy na ranu.
@zanlena jé ty se máš! já chci taky opraváře, kteří chodí většinou do ložnice
@jezurka Většinou né do ložnice, oni chodí po celém bytě a jelikož máme závadu i v ložnici tak tam také byli na to kouknout.
@zanlena a ještě k tomu více najednou? Leni, ty se nezdáš
@jezurka
@jezurka Já taky! U nás snad v ložnici NIKDY žádnej opravář nebyl.... Někde se stala chyba. Nebo to je tím, že nám v ložnici vše dokonale funguje??? :DDDD

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40