banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

bozi mlyny melou extra rychle - diskuze

18 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ale ta mamina s tim spratkem sla pred nama po silnici..ja se drzela asi 60 m od nich ..vraceli jsme se od kamosky a dite litalo sem a tam podel hlavni a ted rusne ulice..a na prechodu na nej krici stuj..on neposlechl a vlitl tam..no auto zastavilo tesne u nej...jen lehoucce do nej tuklo..nastesti..to bych nikomu neprala...a mamam zacala vysilovat a jecet na ridice..dite bylo pred nii ale asi 20 m..a ona jen jecela..coz me nenapdna snad ani v 6 letech nechat dite litat jen tak po hlavni....a ridic se nastvala vylezl a serval ji,mezitim volal sanitku at se zjisti,ze je dite fakt v poradku...a mama mela hystak,tak ji profackoval..no scena jak z filmu..ale ja ji to servani a ty facky prala a i ten sok co utrpela..jak jsem projizdela kolem ,tak vsichni ji jetse rikali co je to za mamu,ze si malem zabila sama dite..ale jsem fakt rada ze se diteti nic nestalo
To si vůbec nedokážu představit.
Ty brdo, chudak ridic. To je moje nocni mura, ze srazim decko.
ty brďo, tak to se jí vrátilo rychle chudák děcko a řidič
snad jí pěkně vyfackoval pipinu jednu
tak těch pár facek si zasloužila, doufám, že ji profackoval dost i za tebe. Chudák dítko, ta matka je fakt kráva, ještě řvát na řidiče. Ještě že se mu nic nestalo. A řidič je taky chudák - takový šok.
Tam je bohužel všechno špatně.Mužeme být rádi,že my to děláme lépe a pak jsme takových siuaci ušetřeny.Ty,jo nechtěla bych to jako matka zažít.
Ještě že se tomu dítěti nic nestalo, ale matce to tedy přeji. Jen si tak říkám chudák dítě co z něj vyroste, když mu matka ani nevynadá a za vše můžou ti ostatní.
Je mi lito toho ditete ze ma matku tak natvrdlou a neumi se o dite postarat a vychovatz ho :( Uz ted je chudak a kdo vi oc sneho bude .Ridis udela dobre ze ji jedlu strelil .To Anni vi ze kdyz ji reknu ze je cesta tak stoji a ceka
@kaacca presne tak
Teda to je dneska rychlost. Hlavně že se dítku nic nestalo, protože i ten řidič měl asi co dělat aby se nesložil, nebo alespoň mě by to sebralo. Matce to třeba tefinitivnš otevřelo oči.
tak se jen potvrdilo,ze mama potrebovala pres hubu fakt sama!jako dite po silnici samotne?jeste,ze se mu nic nestalo..chudak dite,matka,co to nema v hlave srovnane je hruza
@Andrea81 Naprosto souhlasím, jen dodám, že chudák byl i řidič toho auta.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40