banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

bolest nohou - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
v noci mě hrozně bolely nohy nemáte nějakej trik aby to přešlo nebo aspon aby se mi na chvíli ulevilo?
Já už tím trpím delší dobu,dok. mi napsala magnesium,cyklo3forte a mám podložnou matraci u nohou,jsem 27tt.
Ajoj mně taky poslední dny bolí nohy, tak mi je mažel namasíruje krémem Elasti-Q relax, nic jiného mi v lékárně na bolest zad a nohou nechtěli dát. Ale pomáhá mi to. Stojí to kolem 160,- Tak to zkus. ahoj

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40