banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

bleeee - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nakonec sedíme pro nepřízeň počasí doma...vzhledem k tomu,jak se kluci těšili jsou protivní jako vřídci....Nad námi naříká sousedovic pes jak kdyby ho někdo tahal za ocas....Náš milovaný pták si píská svatební pochod ...a je to tu jako v cirkusu
A jsi ještě normální Andělíčku, nebo už jsi blázníček? Protože já už bych byla.
@Meridene já jsem úplně normální maličký LETADÝLKOOOOOO
@Andělka Tenhle pocit moc dobře znám
To je skoro na Bohnice
Tak to mě mrzí. Mě to počasí už štve. Buď je zataženo a fučí a nebo prší.
@zanlena je to takový žádný,to stihnem tak maximálně vyběhnout do parku,ale fakt to není na žádné výletováníteď teda prší i tady,takže skunci chytají kapky na balkóně

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
4 hlasy

78 %
18 hlasů

4 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 23 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40