banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Bílý toastový chleba - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj Maminy, chtela jsem se zeptat. Zkousely jste uz davat detickam krome normalniho peciva taky svetly toastovy chleb? (americkeho typu, ten vetsi) Ja to jednou zkusila a dcerce (13mesicu) moc chutnal. Nejsem si jista, jestli neni treba horsi nez nase typicky ceske chleby. Dekuji za nazory. Mejte se krasne. Luccy
Taky občas dávám,lépe se jí a moc chutná....
ja ho Honzikovi taky davam asi uz od roka ted nam je 16 mesicu.Ji je se mu o moc lip nez normalni protoze je takovy mekkoucky,takze pokud vam chutna davala bych ho,taky na tom nevidim nic spatneho
@ilik Malá ho baští taky
Já ho dětičkám občas mažu k večeři už od 12 měsíců.Jedl se jim líp než normální chleba a nic špatného na něm nevidím.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40