banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

bez energie - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
V poslední době jsem šíleně vyčerpaná.Jak si dobíjíte energii?Budu vděčná za každou radu.
mě pomáhá sport....člověk energii vydá, ale zároveň načerpá...(beďál, běh, kolo, voliš,...cokoli kde se pořádně vyběháš), pak je výborný sauna a taky mě dokáže pořádně nakopnout pořádná procházka v přírodě...akorát to počasí teď není moc pekný :-(
taky jak píšou holky jdu na procházku do lesa a zkouším zhluboka dýchat čerstvý vzduch. A s tou nocí.....když jsem před 2 měsíci měla poprvé po půl roce hlídání přes noc a šli jsme s Petrem na oslavu narozenin holky já si dala panáka, malý pivo a nemyslela jsem na nic jiného než na postel a na to že se konečně celou noc vyspim takže já utíkala domů a místo piva a dovádění s manželem jsem padla do postele a to bylo to nejkrásnější co mě mohlo potkat.
@kikisek
Taky mam sem tam ten pocit, taky bych potrebovala "dovolenou" jako sul. A vyspat se. Pro jednu noc prospanou v celku bych sla sveta kraj :o)Ale zarici slunicko, dobra cokolada a sibalskej usmev toho myho teroristy me donuti nejak "prezit".
Silvinko, dej deti spinkat a bez take spinkat. Jak se vubec mate, co Matysek s Kubickem?
já dopuju sluníčko když je a čokoládu tu pořád i bez sluníčka
Silvi já jsem taky nějaká vyždímaná - už jsem říkala, jestli se dát na redbully..
@zkpost
@zkpost Já mám pocit,že usnu i ve stoje,denně hlava jak střep......Holky díky moc vám všem
@zkpost to me nenapadlu Zuzko!
Vždy mi pomůže procházka parkem(když je hezky),ale zkus udělat něco jen pro sebe.Zajdi ke kosmetičce,na masáž nebo si zacvičit.Mě to vždycky ohromně pomůže.Taky mi vždy pomůže mamka.To je ohromná nabíječka
@887 já bych šla hned - jen nevím, jak to skloubit, nemám nikoho na hlídání - manžel je až do večera v práci.. a o víkendu se to moc nehodí - ale snad se brzy vydám alespoň ke kadeřnici

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40