banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

balení na dovolenou - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Vždycky jsem si říkala, co s tím všichni mají, balení je zábava a nic složitýho. Když jede člověk do civilizace, není přeci problém zapomenutou věc dokoupit. Balím vždy na poslední chvíli, nikdy jsem nic důležitýho nezapomněla. Teď jak jsme jeli na dovolenou, tak jsem balila obzvlášť hekticky, ale byla jsem na sebe skoro až pyšná, jak hezky se mi to daří a podařilo.V autě jsem pak dlouze přemýšlela, jak je možný, že někdo balení nemá rád, na co si lidi píší seznamy..a co jako tak veledůležitýho bych jako mohla zapomenout, že by bylo složitý, a třeba i drahý, pořídit...Zjistila jsem vzápětí - ručníky!!!!!
dobrá story.já se s balením moc necrcám, jsem zvyklá pořád něco balit a vybalovat.Ovšem před třemi lety jsem synovi na letní soustředění s loděma nedala plavky.měl hysterák a nechtěl se koupat v kratasech, moula, tak se kvůli němu v kratasech koupali všichni
Jsem jedna z těch která pomalu dává věci na hromadu už týden před odjezdem, balení probíhá večer před odjezdem. Zapomenuté věci se dají nahradit, většinou jsou to maličkosti co se dají dokoupit a nebo to přežiju. Letos to byla pinzeta, přežila jsem , ale pravidelně se vracíme pro léky na mou alergii, ty jsem radši letos uložila na tři místa a měla jsem fakt zásobu.
Stanou se horší věci
pár dní dopředu už mám cestovní horečku a přemýšlím co vše vzít s sebou a píši si seznam, dost často mě mozek pracuje i v noci , sbaleno mám radši už den předem a pak tam jen přihodit poslední věci
já se držím zásady, že vždycky nějakou věc zapomenu.. akdyž si vzpomenu, která to je, jsem hned klidnější všechno se dá nahradit.. nejdůležitější je hned na začátku přepočítat, jestli jsme všichni, jestli má bety dost jídla a dudlík, verunka svůj polštářek a pití a eliška tablet a mp3.. pak už je to jedno
a jak jsi to vyřešila? Vrátili jste se nebo si koupila nový?
@zanlena mnooo..nejdřív jsme v sobotu vpodvečer v jediným otevřeným podniku (vietnamské prodejně \"svět textilu levně\")zakoupili 3 ručníky, jenže dva z nich vůbec neutíraly (!taky bych dřív nevěřila,že je něco takovýho možný) a padaly z nich vlákna, takže člověk zůstával mokrej a k tomu byl celej obalenej různobarevnýma vláknama nejrůznějších velikostí daniel si vybral lepší, utíravej, jenže zase z něj odkapávalo barvivo, kterým ho obarviliale pak se nám podařilo sehnat jiný, uf
@zuzka83 Takových zkušeností mám víc že ručník neutíral.
@zuzka83 Náhodou už jsem taky narazila na ručník, co neutíral :))) Dobrá story... při popisu, jak na vás zůstávala vlákna jsem se hlasitě chechtala.
@zuzka83 To je hotová ručníková story.
@zanlena to jo! ono to z toho původního příspěvku není poznat, já to samozřejmě zjistila ve chvíli, kdy jsme na místě vystupovali z auta..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40