Baby aktuálně - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 977 příspěvků
Mám dovolenou!
uziivej si to:o)Již známe výherce 3. kola o vlhčené ubrousky!
Jůůů já děkuji a ostatním gratulujiBude letos něco, bude?
Myslím, že bude :-)Již známe výherce 3. kola o vlhčené ubrousky!
gratulujeeeem:o)Jsme doma :)
moc gratulujiJsme doma :)
upllne te cháápu.. ja to mela uplne stejne.. prislo to cca v 5-6 tydnu- zacal broukat a hlavne se na me cilene usmivat- v tu chvili sem ho milovala upne!!! ale kdyz rval- nenavidela sem ho:D ono se to fakt zpelsi.. ty nekojis?( nak mi to uteklo, ze chodis ohrivat mliko) a 100% to dite pozna a je nervozni z tebe.-ale ja se snazila dat do kllidu,ale moc to neslo..ale casem to byla pak uz pohoda... ale ted u druhyho- uzivam si to od prvni minuty, je to uplne skvely, clovek to bere tak nak jinak( taky mala nerve 24hodin denne)..Jsme doma :)
GratulujiSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
25 %
26 hlasů
70 %
72 hlasů
5 %
5 hlasů
Celkem hlasovalo 103 unikátních návštěvníků