banner

Baby aktuálně - nové reakce

Žhavé novinky, aktuální radosti i trápení, aneb Co nesmím minout. Vítejte v Baby aktuálně! POZOR! Než začnete psát do této aktuální rubriky, zkuste se, prosím, zamyslet, zda pro Váš příspěvek již neexistuje přiléhavější rubrika. V opačném případě již Baby aktuálně nebude plnit roli aktualit, ale bude směsí nesprávně zařazených příspěvků. Děkujeme.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 27 995 příspěvků

@Courtney

Nový přírůstek v rodině :-)

no:d jo mate to samy takovy nezvyklí jména:D:D No theine tas kazdej rika čaj:D a kdo vi jak vznikl tobik tak zas rumova pralinka a caj... a to me telefonuje kamaradka a pta se jak se ma caj? uz na to odpovidam.ale nez sem to pochopila:-!
@amalie2011

Nový přírůstek v rodině :-)

jinak dopadl ještě dobře, mimino jejich přátel se jmenuje Juda - Judánek
@amalie2011

Nový přírůstek v rodině :-)

jsem tušila, že Tobě se to bude líbit no, my mu budem doma říkat soukromě \"šampóne\" chudák babička, až se bude chlubit, že má vnoučky Timotejka a Igorka

Nový přírůstek v rodině :-)

kdyby byla thea kluk- bude to timotej(M. byl pro theodora,ale ja bych si svou prosadila)..prekrááásný jmeno...!!!jinak gratulace a preji zdraviicko:o)

info ZUZBR

Chudák,tak snad tam nebude moc dlouho.Moc jí zdravím

info ZUZBR

Držím palce, ať je to v pořádku a jde domů.

info ZUZBR

Moc na ní myslím. Přeju rychlou rekonvalescenci.

info ZUZBR

Moc ji pozdravuj, přeji brzké uzdravení,Jana

zuzbr

Tak to je dobřeMoc ji pozdravuj
@janney

Sraz Plzen Zoo

Ahoj, já bych ráda do Plzně dorazila. Nebydlíme tak daleko a občas tam jezdíme. Každopádně když se bude něco dít, tak mi prosím dejte vědět a snad to klapne a budeme moct přijet :)

zuzbr

pozdravuj:o)

zuzbr

Snad už je jí líp

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

23 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
15 hlasů

47 %
53 hlasů

15 %
17 hlasů

Celkem hlasovalo 113 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici