Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 967 příspěvků
měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
třeba bude nedojedenej a o to víc bude jíst,někdy se mi to tak u Barborky stává,ale častěji spíš u mě držím palce ať už jsou dobrý.Zkus tu kaši Sinlac,vyrábí to Nestlé.Kamarádka to dávala klukovi co měl poruchu příjmu,zamíchala mu lžičku třeba i do jogurtu a tak.Barborce třeba dávám plnotučný tvaroh a do toho jí nasypu Glukopur aby se zakulatila.Taky od Nutrendu výživové tyčinky.Myslím že tohle je lepší varianta diety,horší když ty děti musí hubnout.Držím palce
měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
nic se neděje, každopádně děkuju a je dobrý to vědět pro příště, Vypadá to, že je to za námi, nechci to ještě zakřiknout, uvidíme u Honzína, ale Frantík asi už dobrý.Teď tu sedí, tepláky spadlý, leze mu prdka v trenkách, všechno na něm visí, než dojde v pyžamu z koupelny do obýváku, má holý zadek. Asi to bude chvíli trvat, než zas přibere..měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
tak co?dobrý?už jsou kluci lepší?Nechápu že mě ten čípek proti zvracení nenapadl dřív,omlouvám se.

měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
Božínku.....nechápu fakt.
měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
spíš ne, když má občas normální průjem, tak smectu pije rád, dokonce si ji vyžaduje a chutná mu. Neblinká po ní.měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
A nezvrací z té Smecty? I když na ten průjem je to nejlepší...
měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
díky za tipměl tohle někdo? Už se mi chce brečet
Nám kdysi dávno dali super lék co pomáhá na jícen.Je tam nakresleny žaludek,ale nevím jak se to jmenuje. Ted vždy jdu do lékárny popíšu to a oni už vědí.Jak někdo blije tak má právě poleptaný jícen a pak musí blít i když už má žaludek v pořádku.
měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
to říkal manžel, že dřív, když posílala dětská do nemocnice, zavolala tam a řekla koho a proč posílá, dnes ti daj papír a jdeš a jsi závislá na jakýho cizince tam narazíš, ještě jak neuměj česky, tak člověk má pocit, že mluví s polodebilem, což jsem si ověřila při tom, že nebyl schopný vymyslet dávkování antibiotik, podle váhy, když jsem nechtěla sirup, protože mi blinká sirupy, i když nemá rotaviry... a chtěla jsem tablety.Jinak on právě pil dobře, jinak všechno jsme zkoušeli, čaj sladký, colu, vše po lžičkách, jídlo taky, oni do tý nemocnice berou děti, co prostě pořád kadí a rychle se dehydratují, Fanda kadil jen 2 dny, to jsme zvládli smectou, vysazením laktozy, lactobacilama, ale to dlouhotrvající zvracení, to jsem prostě nezažila, dnes už je na tom Frantík líp, dávám mu kinedryl, ještě neblinkal, jídlo pomalinku, dietní, ještě z toho musíme dostat Honzíka, ale toho naštěstí můžu kojit, ale taky zhubl, chuděrka...Díky za podporu.
měl tohle někdo? Už se mi chce brečet
to jsem si taky říkala, přeci musí být něco na zastavení zvracení, nic nám nedali ani mudra ani v nemocnici. Jinak dnes jsem nakonec nejela, Fanda vypadal ráno líp, dávám mu kinedryl, ty nutridrinky, zeleninu s bramborem po lžičkách, zatím nezvracel, tak snad si to neschovává navečer jako včera. On mu ten žaludek prostě netrávil, vše, co jsem do něj po lžičkách dostala večer šlo ven. Četla jsem, že ty rotaviry můžou takhle trvat ten týden, ale je to mazec, je fakt hrozně hubenej, ruce jak hůlky, jen ty velké oči...to motilium si poznamenám.Honzík dnes pospává, je ubrečenej, dávám mu jen trochu zeleniny a kojím, tak snad to bude dobrý, ale on už byl v pořádku, měl to v sobotu a v neděli už byl dobrej, pondělí návrat k normálu a v úterý zas takový zhoršení, blinkal celý den, to jsou fakt svinstva tyhle viry.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
25 %
17 hlasů
69 %
47 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků