Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 966 příspěvků

Takže kýla
jupíííííííValentýnské dárečky na Babyonline
holky moc peknejak to je? / jak ste to měly vy?
Ivi, jdem sestře na svatbu, bude nás na přespání 20 lidí, ostatní jsou místní. Hotel platí ségra, ale dáme jim nanocleh příspěvěk do obálky. Co vím od kámošek, nocleh hostům platili vždycky novomanželé.Takže kýla
AT SE BRZY UZDRAVI A UZ JE JEN DOBRETakže kýla
Jejda, tak ještěže to dobře dopadlo. Je to malý statečňák.Takže kýla
Výborná zpráva po ránu. Hlavně že už je dobře. Páťa je šikovný, že to zvládá sám, tak ať je co nejdřív doma
Takže kýla
Přeju brzské uzdravení co všechno se může stát, chjo
Takže kýla
ufff
Páťa půjde na operaci
To je mi líto Držte seTakže kýla
je to bojovníík!!!! a strašne statečný že tam je i sám!!! už bude dobře!!! uuuf, takova dlouha operace,kvuli kyle... at už máte klidSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
18 %
8 hlasů
77 %
34 hlasů
5 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 44 unikátních návštěvníků