banner

Baby aktuálně - nové reakce

Žhavé novinky, aktuální radosti i trápení, aneb Co nesmím minout. Vítejte v Baby aktuálně! POZOR! Než začnete psát do této aktuální rubriky, zkuste se, prosím, zamyslet, zda pro Váš příspěvek již neexistuje přiléhavější rubrika. V opačném případě již Baby aktuálně nebude plnit roli aktualit, ale bude směsí nesprávně zařazených příspěvků. Děkujeme.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 28 001 příspěvků

Margaret Thatcherova

Vysvobozeni, myslim. Nekolik mrtvicek, alzheimer, unik moci...asi ji nebylo dvakrat do zivota. Ale smutny to je. Doporucuju film s Meryl, kdo nevidel.
@medox

Potřebuju nutně poradit nebo aspoň názor. Pes

Já bych to spíše nazvala bezohledností. Musela jsem pár lidem už od počátku trochu tvrději říct. Je to můj pes, cvičím ho, nenarušujte mně to jen proto, že vám se to líbí ! Někteří poslechli, jiní si dělali co chtěli. Dneska ránon jsem psa zkoušela na co zapomněl a na co ne. 90 % si pamatuje a zbytek bojkotoval. Takže on ten zmetek prostě není.
@zakice

Potřebuju nutně poradit nebo aspoň názor. Pes

JJ je to na pěst. Hele ale už víš kde je problém a díky tomu to můžeš řešit. Víš že chyba není v pejskovi, ale u lidí. Takže bych mu šanci ještě dala.Prostě at to nedělají a opětovně nastavte hranice co pes měl...A určitě se to srovná...I když u nás s tím skákáním na lidi je to hrozný problém stále. Já si u mého psa libovala že na lidi neskáče, ani jako štěně , super.No a ted skáče a všichni at si ho vychovávám a mě nešlo do hlavy jakto? No a zjistila jsem že tchán ho absolutně cíleně naučil skákání....Někteří lidi jsou prostě v tomhle dost omezení.Držím palce at se to povede.
@sazicka

!!!POMOC!!!

Nebyli, stacilo po telefonu. Noc opet husta, ale ranni mliko se na nas zatim znovu podivat neprislo.
@zajic

Potřebuju nutně poradit nebo aspoň názor. Pes

Já to vím, vždyt\' taky když mu škrábne v hlavě může někomu vlítnout do zahrady a napadnout třeba slepice aj. Nechci mluvit o horších věcech. Můžu tisíckrát tvrdit Eníček miláček atd. ale v jistých chvílích to neplatí a vím, že každý by se bránil proti tomu. Takže s tebou naprosto souhlasím.

Margaret Thatcherova

Taky jsem četla. Je mi to moc líto.

Ty jo, tak to my ještě nosíme zimní. Jeden den tepla mě zatím nepřesvědčil, ale taky už se děsně těším.26 nohu měl Vítek teď přes zimu (4 roky) hihihi..

Jsem přijatá do školy !

Gratuluji. Taky bych šla na logistiku kvůli uplatnění.Ať dobře vybereš a jde to jako po másle.

Jsem přijatá do školy !

Gratuluji a ať se daří

Margaret Thatcherova

Taky jsem to slyšela
@Bea-Matyas

Zasoutěžte si o Klaudii:)

Líbila.
@Terča80

!!!POMOC!!!

Uff. Doufám, že noc byla klidná. A byly jste u dr?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
28 hlasů

4 %
6 hlasů

16 %
23 hlasů

44 %
64 hlasů

17 %
25 hlasů

Celkem hlasovalo 146 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici