banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ATB - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Včera dostala Dáda Penicilin.Lékárnice mě v lékárně upozorňovala,jak má Dáda léky užívat(kdy po jídle,kdy před jídlem,jíst jogurty s probiotiky atd.).Dnes ráno jsemm koukala do příbalového letáku a o těchto věcech ani slovo.Nevěřila jsem vlastním očímAsi je to tím,že se lékařům a lékům obecně doma celkem vyhýbáme.
já to říkám pořád, že ty Magistry v lékárně jsou kolikrát chytřejší jak doktoři!!! My tu takovou jednu máme - užasně chystrá paní.. když je u Dr.moc lidi, tak jdu za ni a ona mi vždy poradí!!Každopádně se uzdravte, holky
Mě přijde třeba divný ten jogurt, mám něják zažité že při ATB se nemají moc výrobky z mlíka.
@Ady.S Adélko,já to měla do pátku taky tak
@tygřímáma Halvně aby bylo Dádě brzo líp
@Ady.S Adélko,dnes bych řekla,že je v pohodě.Včera večer už neměla ani teplotu.Zbývají jen dobrat ATB
@tygřímáma Aničko Ondra když měl ATB tak druhý den mu bylo vždycky líp a řádil jak černá ruka. Ale penicilín zabírá pomaleji, viděla jsme na sobě v těhu, 4 dny než zabral mě bylo ještě zle.
On ještě existuje penicilín?Ja bych taky byla bezradná.My k doktorum nechodíme a když už by jsme měli nějaké léky tak dávkuji po svém.Víš,že já nejsem přes to přesné měření.Jednou jsem málem otrávila Gabku.Ted nedávno Honzu,ale dobré, žijou.
@Honafa Gábi třeba penicilín je jedno z mála ATB co mužou těhulky, teda pokuď na něj nejsou alergičtí.
@Honafa Gábi,já taky myslela,že Penicilin je komunistický přežitek
@tygřímáma proč komunistický přežitek, zachránil spoustu živitů, nebýt Penicilinu, neseděla bych teď u počítače, protože moje maminka by jako malá holčička zemžela krátce po válce na těžkou infekci kostní dřeně
@Humpolec Nemyslela jsem to zle.Jen jsem myslela,že už se nevyrábí a jsou nové druhy ATB
i kdyz jsme zdrav.sestra,ptam se na tyto veci pro alexe jak primo u mudry,tak v lekarne.taky s emi uz stalo,ze se nazory letaky a magistry v lekarne rozchazely,coz me stve..
Tak ještě, že ti lékárnice řekla co a jak.
Tak aspoň, že ti poradila lékárnice. Očekávala bych, že tuto informaci v příbalovém letáku najdu.
Hlavně žes v lékárně chytla dobrou lékárnici a na všechno Tě upozornila

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40