banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ásné ránko, u nás je zima ale pokukuje slunko,dneska má Ada... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ásné ránko, u nás je zima ale pokukuje slunko,dneska má Ada od 7 a tak jí vezl Martin a vzaly i Matyho jely v půl 7,oblíkl se a u dveří se mu už klepala brada objalk mě a s pláčem mi říká : ahoj maminko,lásko mojeno a toí už se klepala brada i mě zavřela sem dveře a rozbrečela sem se,no po o pro malýho pak má Ada odpolku a zpívání,přijde až kolem 4 a já potřebuju rifle tak uvidíme jak to zkloubíme,mějte se hezky
Bobek malý.Pěkný den
hezký den
ten ti dává
brouček maličký a dobré pořízení kalhot
To by skoro rozplakalo i mě, jen to čtu. Hezký den Gábi.
Gábi, maty si zvykne, neboj se. A odpoledne dobře nakupte.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
26 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40