banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Akce naušničky - diskuze

25 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak vám musím napsat, jak to dneska probíhalo. Byly jsme objednané na 13:45. Došly jsme tam tak, tak...ale stejně tam ještě před námi byli lidi, tak to nevadilo. Do ordinace jsem šla s Haničkou. Paní doktorka už měla připravené naušničky. Sestřička Haničce svázala ručičky k tělu, což Haničce kupodivu vůbec nevadilo a ještě se na sestřičku smála. Můj úkol byl držet nožičky, aby náhodou nekopala...Pak se paní doktorka pustila do práce. Píchla první ouško - to Hanička plakala, tak jsem jí něco povídala a uklidňovala jí... U druhého pak už jen tak pofňukávala. Když bylo po všem, tak paní doktorka Haničce ouško něčím zasypala (asi Framykoinem?), překryla gázou a zavázala Haničce čepičku. Pak už jsem si jí mohla vzít já a v ten moment bylo po fňukání. V čekárně jsem si jí pak úplně udobřila mlíčkem a šlo se. V kočárku krásně spinkala a tak jsem mohla ještě pár věcí zařídit. Naušničky jsou tedy zatím nasazené obráceně, zapínáním dopředu, protože jinak by to udělat nešlo. Ale i tak jí to už teď straaaašně sluší a co teprv až je budu moct otočit do správného směru :)))Děkuju všem za držení palečků.
šikulka ,těším se na fotečky
@lendy holky ste sikovne obe mooc :-))
Hanička je ohromně šikovná. Markétka u toho hodně plakala, ale tak je fakt, že měla dvě měsíce po operaci a byla vyděšená z jakýhokoliv doteku kolem krku.Ale jinak naušničky měla taky obráceně.
Nadi, Hanička je šikovná, že takto zvládla. Když to tak čtu, tak není nad nastřelení.
@Calamity J. Já ti nevím... mě přišlo, že jí nejvíc vadí, že nemůže tou hlavičkou otočit. Protože při tom druhým vpichu vlastně vůbec neplakala - jenom tak fňukala. Já jsem zvažovala i to nastřelení, jenže naše dr to nedělá a nevím, kam bych s ní šla. Co mám info tak i na ORL to u nás klasicky píchají a nějakej kosmeťák, kde to dělá někdo po rekvalifikačním kurzu, jsem nechtěla riskovat. :)))
@nadule1 hlavně, že to máte za sebou, dej pak foto malé princezny, s náušničkama přestává být miminko, ale slečna, překvapuje mě, jak málo pediatrů to dělá, je pravda, že k tomu musí být extrémní zručnost, aby trefili doprostřed, ale i když se mně zdálo, že je na každém uchu jinak, srovná se.
@Calamity J. Fotečky určitě vložím - jen, co jí ty naušničky budu moct otočit :))
Jste šikulky že jste to všechno zvládli. Haňula je statečná.Už se těším na fotečky parádnice.
Hanicka je sikulka.
jste šikulky,jak krásně ste to zvládly. malá je statečná jako její maminka.
U nás to probíhalo podobně.
tak to je Hanička šikovná holčička - a maminka samozřejmě také

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40