banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahooj, jsem na tomto foru kratkou dobu,ale rada bych se s v... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahooj,
jsem na tomto foru kratkou dobu,ale rada bych se s vami poradila.
Jsem 7 den po ovulaci a s pritelem se snazime teprv poprve o mimco,taktikou,kdyz se stane tak se stane:-)
No a musim rict,ze uz par dnu mam bolava prsa,jsem utahana a hlavne dneska jsem zacala spinit,no hledim na to,jak blazen,ale fakt,tak si rikam,ze treba se tam neco uhnizduje:-)))
Stale mam jeste ale par dni cas na to udelat si test,takze cekam,ale citim,ze se mozna neco deje:-)
Chute mam na kysely,ale to nepripisuju nicemu zvlastnimu,nechci si vsugerovavat nejake pocity...
Tak snad to vyjde a bude vse v poradku,dekuji za vase nazory,
Hezky den
Ahoj,je to už dávno co jste psala a nevím zda ještě sem chodíte ale chtěla bych se zeptat jak jste dopadla?děkuji :-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40