banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojte.. My se s přítelem chystáme na ULT v pondělí a už se... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojte..
My se s přítelem chystáme na ULT v pondělí a už se konečně dozvíme co to bude. Vědět to chceme určitě. Po celý čas jsem si mysleli, že to bude asi chlapeček, no ale pri minulé návštěve kardiologa se mu to nezdalo a ted přítel je jak na ihlách :-)..No mně je to jedno, jen at už to víme a je zdrvé :D. Jen se bojím, že už su v 21 týd. a moje bříško je jaksi malé a ani jsem moc nepřibrala a jim normálne. Možná se to ještě rozjede..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40