banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ahojky - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
to sis teda užila.. :-( ale hlavně že jste všichni v pořádku.. tak ať Martínek hezky roste.. my čekáme třetí miminko, teď jsem v 9tt, tak budu mít doma taky pěkný frčák :-) ale jsem ráda, že to největší bříško nebude přes léto.. hezky to zvládněte, papa
Evi takze nakonec jste si ho nechali? Tak gratuluju...to si vubec nedovedu predstavit 3 deti. Drz se a at se ti dari a mate se vsichni dobre
@antara já tak ne :-D děkuju moc, i vám :-)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
32 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 40 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici