banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky přeji vám všem krásný páteční den.U nás je konečně be... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky přeji vám všem krásný páteční den.U nás je konečně bezvětří a krásně slunečno i když mrazivo.Ráno byl budíček o půl šesté.Já mám vyžehleno,oběd v troubě a odpolko to vydím na krátkou procházku.Přijede tatka tak toho asi využiji a vezmu Ondrovi ven chodítko aby chvilku zase trénoval.Ondra ted momentálně chrní a já bych potřebovala doklidit kuchyn jenže Fanoušek je nějaký nevrlí tak mám smůlu a musím ho chovat.Jdu ho zkusit dát do lehátka aby na mě viděl a uvidíme třeba se to povede a nechá mě chvilku pracovat.
Krásný den
Pěkný den Vendulko
Sakriš,mám hotovo,hned bych Ti Fanouška pochovala a poňuňala si miminko

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
5 hlasů

77 %
24 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 31 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40