banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky, my jsme normálně vstávali až teď. To nám ten výlet d... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky, my jsme normálně vstávali až teď. To nám ten výlet dal pěkně zabrat :))Dneska odpoledne nás čeká oslava Silvestra u kamarádky. Nebudeme tam tedy do půlnoci, ale počítám, že tak kolem osmé se vrátíme domů. Holky, přeju Vám příjemný vstup do Nového roku a v novém roce všechno nejlepší, ať se Vám daří - hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti. Mám Vás ráda.
dobrý plán, užijte si silvestra
pěkného Silvestra a do nového roku vše nej nej nej
Užijte si hezký a veselý silvestr.
Hezky si Silvetsra užijte a přejeme krásný vstup do Nového roku 2014

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40