banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky bolky - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem tu zas nějaký čas nebyla...Včera jsem byla v poradně.Asi týden,dva mě dost pobolívá bříško,taková bodavá bolest třeba k večeru,ale jak jsem si přečetla je to normální,protože se natahuje děloha tak jsem to u dr.nepřeháněla a řekla že mě to bolí ale jen tak 2x-3x do týdne.Kdybych mojí dr. řekla že téměř každý den,napsala by mi určitě marodní a já musím vydržet v práci ještě nejmíň měsíc,takže jsem nechtěla nijak plašit.Ale napsala mi abych chodila už jen na ranní,abych přestala dělat noční,že to asi způsobuje taky únava a pak mi napsala hořčík v prášku,denně 1 séček rozpustit ve sklenici s vodou.Hned jsem si včera jeden dala a i mi to chutná,tak je to fajnJinak pohmatem říkala že nevidí žádný problém,výsledky z minula na Downa atd. taky v pohodě,takže jsem spokojená a teď už jen čekám na příští týden až se konečně dostanu na ultrazvuk.Jdu tam 3.3.,tak se nemůžu dočkat.Dnes jsem 20+4tt,tak doufám že nám konečně řeknou jestli čekáme chlapečka nebo holčičku.Všichni z rodiny už se taky nemůžou dočkat na tu zprávu.Jinak co říkáte na to počasí venku,taky už se všude otepluje jako u nás?Cítím že přichází jaro a mám z toho strašně dobrou náladu
Ahoj,tak at to je vše v pořádku.Počasí opravdu začíná být krásný,tady včera nic moc,ale dneska celý den svítí a je tu nádherně a začíná to vonět jarem
@Lenka/79 Ahoj mám pro tebe jednu dobrou radu jak budeš u doktorky tak ať ti dá papír že nemůžeš vykonávat noční a šéf nebo kde děláš to s tebou vyplní a ty máš nárok od sociálky aby ti doplatili příspěvky za ty noční já to taky řeším.
Mě taky občas bolí břicho, někdy mi v něm i lupne, jak se natahují i svaly.Jinak na mě to počasí působí tak, že jsem hrozně unavená a když jdu ven, tak se mi tak strašně nelíbí ten nepořádek, který z pod toho sněhu vylézá. Jara už se nemůžu dočkat, hlavně že se bude dát chodit pořádně ven.
Tak hlavně nepřeceňuj své síly, ať jste s mimískem v pořádku.Z počasí mám velkou radost, občas jak svitne sluníčko, úplně mě to dobíjí energií Můj teď přišel domů dokonce bez bundy, prý je tam teplo 9 stupňů Ale vzhledem k tomu, že jsem z Vysočiny, tak si asi ještě počkáme, než nám to tu roztaje...
Ahoj Andry, pořádně se opatruj a moc to s prací nepřeháněj, mimi je na prvním místě!!! U nás na Vysočině se také otepluje a sluníčko mi hned dodává lepší náladu i energii, ale než ten všechen sníh sleze....Měj se moc hezky a pozdravuj mimi.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40