banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj holky - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
tak včerejší kontrola proběhla v pohodě, miminko bylo tentokrát při měření hodné, řekla bych, že spíš spinkalo, tak jsem se musela trochu vrtět, aby se pak v bříšku něco dělo. Ale moc mě mrzí, že mám toho ošklivýho streptotoka. Nedá se nic dělat, holt mě před porodem dají kapačku s antibiotiky. Tak mějte krásný den a pohlaďte bříška a opatrujte se
Streptokoka mám taky a má ho asi 20% těhulek. Doktorka mi říkala, ať si z toho hlavu nedělám, že je to prostě tím, jak je tělo těhotenstvím oslabené. Hlavně, aby ti stihli dát tu kapačku antibiotik ještě před porodem. Já teď v těhotenství měla poprvé i poševní zánět a nikdy jsem na to netrpěla.
@Eliv Jo jo, taky mám kvasinky, po druhé v životě, tak si na noc dávám čípek. Taky na tohle jinak vůbec netrpím. Prý to může být tím, že teď jím docela dost sladký. Tak to musím pěkně zaléčit, před porodem
to mě moc mrzí, na druhou stranu, musíme být opravdu rády, že v dnešní době to již není takový problém a doktoři si s tím umějí poradit .o)!!
Hellenko, ten streptokok je celkem běžný, měla jsem ho já, pak i nejlepší kamarádka. Té ovšem nestihli dát atb. před porodem a pak je musel dostat malý :-( , který měl pak chudinka velké bolení.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40