banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

adventní kalendář - diskuze

31 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
vedete doma adventní kalendáře? čokoládové z obchodu nebo ruční práce?
kupované čokoládové, vždycky se najde nějaká \"dobrá duše\", která jim je dá k Mikulášovi (tchýně, nebo ve školce)
My kupujeme čokoládový, ale stejně se podle něj u nás nejede.
Nemáme žádný, vždycky mám chuť vyrobit nějaký doma, ale nenacházím čas. Koupené čokoládové nesnáším, brrrr...
Čokoládový nemáme, já jsem holkám vyrobila...24 papírových pytlíčků s pár dobrůtkama ( sušené ovoce, zelenina, lízátka, ořezávatka, tužky, balonky, guma, bublifuk, razítka, nůžky..atd).Pověsila na vánoční řetěz a každý den stříháme jeden pytlík
@Zavadilka ty jsi fakt supermamka! jak to stíháš?!??
@jezurka po nocíchjá si tak ráda hraju vymažu si tak hlavu
Čoko z obchodu.
Má čokoládový od Milky, každý den jednu čokoládku.
Mají čokoládové.Ty 2g čokolády je nezabijí.Chtěla jsem Gabce koupit čajový i jsem se vypravila do Globusu,ale nenašla jsem ho.Abych jim něco vyráběla na to nemám nervy.Se mi líbilo jednou v SD takový tunel,vždy se něco dalo, zavázalo šnurkou a zase další,že se to bude každý den rozvazovat.Ale upřímně vymyslet ted před vánoci 24 drobných dárečku a ještě 3 krát
@Honafa jj ten čajový je taky super! my vždycky vyráběli, ale teď nějak není čas u nás je kalendář spíš aby se holky taky zapojily - dělají úkoly a dávám tam blbinky, co by stejně dostaly - lízátko, pastelky, zacvakávací kostky (inspirovala jsem se legokalendářem), bublifuk, sponky nebo třeba včera tam měli odkaz na http://advent.ceskatelevize.cz/to měly radost já nevím, ale zdá se mi, že eliška snad ještě na ty vánoční skřítky, dopisy a kouzla trochu věří ochotně píše co hezkého se jim za celý den povedlo a ráno je u kalendáře první
Elda ma letos prvni. System chape, coz prekvapil. Kvalitu cokolady jsem resila a nakonec zainvestovala.
@Terča80 já tu kvalitu zas tak moc neřeším, ale zdá se mi to zbytečné, když mají různých jiných sladkostí a kalendářů dost.. když ale babičky si to prostě neodpustí a koupí ale dobrou Lindt nebo švýcarskou čokoládku by mi Mikulášek mohl přinést, to bych si dala
@jezurka Ja jsem v tomhle pes. Rovnou jsem vsem rekla, ze hnusy mu proste nedam, to at radsi koupej o dve mandarinky vic a kaslou na to. A poslechli :-) Moje mama to brala automaticky, svagrova je na jidlo jeste haklivejsi nez ja a s tchyni se nebavim, tam zaukoluju manzela, aby to profiltroval.
@Terča80 to já to radši sbalím, poděkuju a jdem tchýňka by se asi urazila, že se na ně povyšuju to mi nestojí za to - a jinak dávají dobré věci, ovoce, takže nebudu nikomu říkat nic a pár těch slabších čokoládek jim neuškodí.. zato noname figurky po svátcích nenápadně roztřídím a likviduju to fakt nikdo nejí..
@Terča80 rozumím velmi dobře
@jezurka Taky bych sbalila, kdyby nerespektovali moje přání, ale prostě bych mu to nedala a to jsem předem i řekla. Nejde mi o povyšování, nechci po nikom pro své děti Mikuláše za tisíce. Ale než ty hnusy, to radši obyčejný Bebečka za pár kaček, jestli mi rozumíš, co tím chci říct.
Jen ty čokoládky, my jsme asi čuňata, nám levná \"čokoláda\" nevadí. Kluci berou poctivě každý den jeden. 17-ti letá slečna to snědla hned 1. den. Včera mě Honza říkal, abych jim dala 6, že ta stojí na bříšku, ne abych jim dala 9, ta má bříško nahoře. jsem si připadala jak nějaký tydýt.
@ kalendáře jsou ještě dobré, ale když vidím jak holky chroustají s chutí ty levné figurky..
zatim ne,az vyrosotou a budou ho chtit,tak jo,ale jen pod podminkou ze vse v nem nesezerouobecne neslavime nic adventniho....nemame ani vyzdobu,nic..jen si oni sami maluji zimni motivy...teda skoro zimni..mame snehulaka,kteryje na plazi a litaki kolem nej motyli...je nejakej odolnej,ale nam se libi
Tak kluci dostávájí ty čokoládové z obchodu.
Pro malýho ještě ne, ale dřív jsem příteli každý rok vyráběla nějaký originální doma. První rok dostal krabici plnou zabalených balíčků a tam si každý den našel ten správný a mohl rozbalit. Někdy tam byla sladkost, nědky maličkost jako třeba přívěšek. Předloni jsem udělala domeček z těch velkých krabiček od sirek. Na každou jsem přišívala knoflík, aby měl za co šuplík otevřít. Ten mám schovaný, takovou piplačku jsem s tím měla, tak si to nechávám, až bude Kubík větší. Jo a ještě teď máme doma asi pět tisíc sirek.
@Martina85 můžeš stavět domečky ze zápalek
@jezurka tak na to nemám nervy. Ale udělat mi někdo doma prohlídku, tak si bude myslet, že jsem nejspíš pyroman. Kromě těch sirek mám ještě asi sto zapalovačů, co jsem si dotahala z práce v době, kdy jsem kouřila. Asi bych se jich už měla zbavit než je najde Kuba a bude zkoumat, k čemu je to dobrý.
@Martina85 polož jako sponzorský dar na popelnici, někdo bude mít vánoce

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40