banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Adopce na dálku - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky vyděla jsem pořad o Africe a musím říct děs.Tak jsme se s manželem dohodli,že aspon trochu pomůžeme a chtěli byjsme si adoptovat jedno dítko na dálku.nevíte nakou adresu nebo kontakt nejraději unicef.ted sem moc nechoduim vůbec nestíhám.Holky nemocné a mám strašné problémi s učitelkou od Verunky,je to taková kráva arogantní.Napsala jsem jí email,že s manželem si sní chceme dát schůzku ohledně Verunky a jajího přístupu a ona mi napsala že její přístup je v pořádku at se zamyslíme nad sebou a to jí je 26.No a pak mi drze ještě v žákovské opravila hrubku a napsala drzí vzkaz,tak jí zítra dáma.Už jsem našla novou školu,tak tam budu muset Verunku dát snad si chudák zvykne.Jo a všem dala samé jedničky jen tý mojí dvojky,je to ubožečka.Omlouvám se,že je to tak dlouhé,ale jsem strašně vytočená.Děkuji za tipy na tu adopci na dálku.
ahoj, přimlouvám se k tomu samému odkazu co mamina 19.
já tedy taky nejsem žádný lumen na češtinu, ale - no Evi, ono to Tvé vYděla...to opravdu bije do očí, ....http://www.charita-adopce.cz/index.php?id=0002012
Holky děkuji za podporu.Jsem ráda že vás mám a taky jsem ráda že vám nevadí ty moje HRUBKY.
@Eva+2 treperendy Přeci tady nejsme kvůli hrubkám. Já taky občas píšu jak pacholek.
Ach jo,zastávám názor,že titul netitul,chyby nechyby,člověk by měl mít minimálně nějakou úctu ke starším lidem (starším,než on sám)a mlčet,nebo řešit diplomatičtěji (rozhodně né opravováním v žákovské)nic si z toho nedělej a přejeme aby změna školy proběhla v pohůdce a bez nervůs adopcí na dálku ti taky neporadím,taky už jsme pátrali a přemýšleli,ale nějak se mi nic nelíbilo.Ale moc se mi líbí Přátelé dětí UNICEF a tak přispíváme takhle,není to sice jeden konkrétní človíček ale snad pomáháme
Jo a chyby asi dělám protože píšu v rychlosti,jsem na MD jestli ti to něco řiká.
@Eva+2 treperendy Zapomněla jsem dopsat, že máš kašlat na upozorňování druhých
@klubicko 1. Ta adobce je fajn věc, kdyby jsme s manželem měli o pár korunek navíc, tak bych taky do toho chtěla jít. Ale bohužel žádný odkaz neznám.2. Tak ta učitelka je jasná hvězda. Vykašli se na ní. Verunce bude v nové škole dobře a určitě bude líp.3. Já píšu taky jako sedlák a byla jsem ujištěna tady od holek, že jim to nevadí. A komu jo, tak ať si trhne nohou. Nepíšu sem pro to, abych zde projevovala zda jsem nebo nejsem negramot, ale proto, že se mi tu líbí a ráda se s vámi podělím o mé zkušenosti, zážitky, vším dobrým a zlým. A o to tu na těchto stránkách přeci jde,ne?
@Eva+2 treperendy nic si ztoho nedělej,mi tady předtím taky jedna napsala,že jí je mně líto,jaké dělám chyby...at se mrknou na sebe...jen prudí..asi nemají co dělatjestly to dokonce nebyla i ona
Ahoj, ale ty hrubky fakt děláš....Pár jich tam máš ..Měj se
@lojzinek Tak děkuji za upozornění,holt asi nebudu tak študovaná jako ty.
@Eva+2 treperendy Kašli na to...Někdo je lepší na to, druhý na něco jiného. S adopcí ti neporadím
To je fakt koza, ta ucitelka. Jestli si na ni zasedla, tak ji muze opravdu ublizit. Znechuti ji skolu na spoustu let dopredu a to je velka skoda. takhle bych ji to rekla. Ze ji tim mozna zkazi budoucnost. Jinak bych se drzela a nehadala se, aby videla, ze mas navrch a dokazes ji ubit argumentama
Ta adopce je fajn věc. A na učitelku se vyse... Občas si pro titul nevidí do huby. Verča si v nové škole určo zvykne když ji nikdo nebude buzerovat.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40