banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

achjo achjo - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
nechci psát,že mám tu nejhorší tchýni na světě protože to není pravda...ale někdy mě dokáže taky pěkně naštvat..můj přítel je její poslední dítě a tak si myslí,že se mu musí plést do života a jednat s ním jako s malým...jemu k ní chodí občas nějaká ta pošta..ona si to klidně otevře a když vidí jeho účty tak začne vyšilovat jaktože má tak velkej účet za telefon(jakoby to platila ona)...kolikrát mu radí co by jak měl dělat...a mě to štve,že s ním tak jedná..pak se akorát pohádají a já jsem většinou u toho...teď jak jsem těhotná tak mě věčně bolí hlava a když začnou tak bych je nejradši oba zabila... je pravda,že mě má ráda,ale opravdu bych byla ráda kdyby jemu přestala kecat do života a jednala s ním jako s ostatníma dětičkama
To s těma účtama mi dělá moje matka. Proč jsem vybírala z karty a platila poplatek když jsem mohla platitit kartou a proč mám takový uřet za telefon. Už jsem si to všude radši nechala posílat tam kde ted bylím. At si to taky zařídí
Tak ať si nechá přítel posílat poštu domů a né k mamince a eliminujete tím pár třecích ploch.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40