Inzerce
Inzerce
Inzerce

Chování manžela - diskuze

Příspěvek z diskuzí: Ach, Ti chlapi (strana 352).

 • Chování manžela
  Dobrý den, mám dotaz, pohádala jsem se s manželem a zajímal by mě na to názor, protože už moc nechápu, o co mu vlastně jde/šlo. Jak už jsou naši kluci starší, tak tím víc mi přijde, že mému muži vadí snad každá prkotina. Kolikrát si říkám, že na syny snad žárlí nebo co. Ve zkratce, teď ve středu sme trošku zaspali, takže sem dětem a manželovi udělala jen rychlou snídani a pak hned rychle šla do sprchy. Po pár minutách mi na dveře koupelny klepal syn, jak dlouho tam ještě budu, jestli si může jít vyčistit zuby, že už mu za chvilku jede autobus. Syn teď v záři začal chodit na střední školu, tak sem nechtěla, aby měl hned ze začátku nějaké problémy s docházkou. Byla sem sice ještě ve sprchovém koutě, ale řekla sem, že jo a ať si pohne, hlavně ať zase nepřijde pozdě. Sme jedna rodina, myslela jsem si, že o nic nejde nebo by mě spíš ani nenapadlo, že by se takhle něco dělo a že bude problém. Už sem končila a v tom akorát vešel do koupelny manžel. Jakmile mě tam uviděl, jak zrovna vycházím nahá ze sprchového kouta a syna jak stojí vedle a čistí si zuby, úplně zrudnul, naštval se a seřval mě tam na tři doby, jestli sem jako normální, že tady pobíhám jen tak úplně nahá a mávám tady kozama a frndou (jeho vulgarismy) synovi přimo před nosem, jak kdyby o nic nešlo. Naštvaná jsem odešla beze slov z koupelny a každý sme si pak odjeli do práce. Nejen, že mě manžel naštval, ale ještě mě ponížil před synem, jak tam se mnou mluvil. Večer sem čekala nějakou omluvu, ale místo toho mi manžel už třetí den po sobě nadává, že sem úplně mimo, že jak mě může vůbec napadnout se promenádovat jen tak nahá před pubertálním synem, že jsem špatná matka, že se mám vzpamatovat. Tak já už nevím, mě už nebaví se s ním hádat, sem už úplně mimo já nebo manžel prostě přehání kvůli ničemu?
  Děkuji
  Terkaa98   | 04.11.2022 19:02:34 | Reakcí: 18, poslední: 21.11.2022 22:08:22
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Chování manžela
   Zdravím, to mě mrzí, že se k Vám manžel takto zachoval. Pokud se mu to nelíbí, má Vám to říct v soukromí a ne před synem. Podle mě se nic tak hrozného nestalo.  
   Lenuska1234   | 04.11.2022 21:03:27
   Reagovat | URL příspěvku
   • \
    RE: Chování manžela
    Pěkný večer, za mě váš manžel přehání a moc nechápu, že si to nenechá vysvětlit. Zajímalo by mě, co konkrétně mu tak vadí. U nás doma je nahota brána dost v pohodě a stejně tak i v rodině, kde jsem vyrůstala, ale chápu, že někde je to tabu. Nicméně když je jedna koupelna, syn si potřebuje vyčistit zuby a pospíchá a vy se zároveň potřebujete osprchovat, tak nevím jak jinak to udělat a manžel by měl mít trochu pochopení. Myslím, že vy ze sebe mít špatný pocit rozhodně nemusíte, neudělala jste nic strašného. Držím palce, ať je manžel trochu otevřenější diskuzi a nechá si to vysvětlit ;-)
    anytsirK   | 04.11.2022 21:33:13
    Reagovat | URL příspěvku
    • \
     RE: Chování manžela
     Děkuji za názor, já sama nechápu jeho reakci, nerozumím tomu. Konkrétně třeba manželovi vadí to, že to prý může syna negativně poznamenat, že se mu pak nebudou líbít holky v jěho věku, když mu tam maminka vystavuje čtyřky prsa před nosem, že takhle těžko bude vypadat holka v jeho věku a že pak v budoucnu může mít kvůli mě přehnané nároky na vzhled přítelkyně. Taky je prý absolutně za hranou, aby se matka ukazovala před synem bez kalhotek, že to není normální. Pro mě to samozřejmě nebylo zrovna příjemné, že syn třeba zahlédl můj odhalený klín, ale byla to prostě blbá situace. Nahotu v rodině jsem do té doby celkově brala jako normální věc, ale teď mě manžel tak rozhodil, že mám z toho co se stalo špatný pocit. Jako všimla sem si, že když sem se sprchovala, tak se po mě syn nenápadně občas kouknul, ale snažila jsem se to brát v klidu, ještě jsem mu ve srandě říkala, "ty jako aby ti nevypadli oči z důlku", abych tu situaci odlehčila a oba jsme se zasmáli, o nic nešlo, nevypadalo to, že má nějaké trauma. Se synem máme dobrý vztah a myslím, že nahota v rodině je přirozená věc, aspoň u nás to tak bylo. Ale teď si kvůli manželovi připadám jako špatná matka a přemýšlím, jestli nedělám při výchově dětí chyby..
     Terkaa98   | 07.11.2022 02:42:00
     Reagovat | URL příspěvku
     • \
      RE: Chování manžela
      Ja myslim, ze ted ma kazde trochu starsi dite pristup k internetu a muze si vygooglit nahotinky behem par sekund, takze kluk v jeho veku ma jiste prehled o tom jak mohou vypadat zenska prsa a jake jsou jejich velikosti..ze by ho jedna sprcha ovlivnila natolik, ze by se mu nelibili holky v jeho veku si nemyslim.

      Nezkusila jste to probrat i se synem? Treba by vas uklidnil, ze to vubec tragicky nevnima a nemusela byste z toho byt tak spatna.

      Hlavu vzhuru, spatna matka urcite nejste ;-)
      anytsirK   | 07.11.2022 08:09:49
      Reagovat | URL příspěvku
      • \
       RE: Chování manžela
       Se synem jsem si teda včera večer promluvila. Ten tu situaci vzal teda docela dobře, jen se divil proč táta tak vyváděl, zajímal se, co se stalo tak špatného. Říkala jsem mu, jaké má obavy a proč se mu ta situace nelíbila, na to syn v pohodě reagoval, že je to nesmysl, že mě bere jen jako mámu, že na mě není nijak zvědavý a že to navíc není nic nového, že mě už bez podprsenky nebo bez kalhotek zahlédl třeba na dovolené při převlíkání do plavek, tak o co teď jde, že je mu to hlavně fuk. Říkala jsem mu, že v pohodě, že sme jedna rodina, že o nic nejde. Že jen s tátou máme obavy, jestli neděláme něco špatně, tak se pro jistotu ptám. Ještě jsem mu i říkala, jak jsem si všimla, že po mě pokukoval, když sem byla ve sprše, tak proč se na mě díval, když ho nezajímám, ale že o nic nejde, jen se ptám. Na to mi s úsměvem na rovinu odpověděl, že se nedíval na mě, respektive že tam nevnímal/neviděl mě jako nahou mámu, ale že tam před ním prostě byly prsa, zadek, vagína, nohy, tak se na ně ze zvědavosti zkrátka kouknul, že ho zajímaly jen tyto části, ne já :D respektive že kdyby tam stála jakákoliv nahá žena/holka, tak se ze zvědavosti prostě koukne, to je všechno. Trošku se mi ulevilo, že aspoň syn tu situaci jako jediný vzal poměrně normálně a ještě si z toho dělal srandu, tak aspoň že všechno není špatné.
       Terkaa98   | 08.11.2022 17:44:02
       Reagovat | URL příspěvku
       • \
        RE: Chování manžela
        Je, tak to jsem ráda, že aspoň mezi vámi a synem je to v pohodě a můžete být v klidu, že se opravdu nic nestalo, jen váš manžel tu situaci zbytečně vyhrotil. Z toho, co píšete, se zdá, že syn je s tím úplně v pohodě a k žádnému ohrožení výchovy nedošlo ;-) To je určitě úleva, že? A co manžel? Už trochu vychladl?
        anytsirK   | 08.11.2022 19:12:29
        Reagovat | URL příspěvku
        • \
         RE: Chování manžela
         Taky jsem ráda, úleva to určitě je, syn je zlatíčko. Navíc mě ještě pak docela překvapil, když za mnou ještě přišel a říkal, že když se teda bavíme tak na rovinu, tak bych si konečně mohla začít pořádně zavazovat župan. Že když mu ještě občas do pokoje přijdu dát pusu na čelo na dobrou noc, že jak sedím na posteli a pak se k němu nahýbám, tak se mi občas rozevře župan a vypadne mi prso nebo obě ven, že bez toho by se teda obešel :). Prý se necítí moc příjemně, když s ním mluvím a přitom na něho koukají moje bradavky, jestli bych si na to nemohla dávat větší pozor. Dřív mu to prý bylo hloupé říkat, ale že teď když se tak otevřeně bavíme, tak mi to říká. To mě teda docela dostalo, to sem si ani neuvědomila/nevšimla, že si mi tohle stává a je to pro mě docela trapas, na který si budu dávat odteď velký pozor, aby se nikdy neopakoval.
         Ale syn mi pak ještě říkal, že to nemyslí vůbec špatně a pak už vtipkoval, že mám ty "dudy" sice nějak moc velký, ale i tak docela pěkný na ty roky :D jen si mám dávat větší bacha :). Ale i tohle mi zlepšilo trošku náladu, že se synem můžeme upřímně bavit o všem, že spolu máme skvělý vztah. Co se týká manžela, tak to se bohužel moc nikam neposunulo :(. Prakticky týden sme se nebavili a když jo, tak jsme se jen hádali. Včera teda jen uznal, že na mě nemusel hulákat před synem, že jsme to mohli řešit pak jen my, ale to se neomluvil, jen tak prohodil a jinak si jede dál svoje a prezentuje to teď stylem, převrací to tak, jak kdybych snad od rána do večera pobíhala nahá po bytě jen tak pro zábavu. Což mě mrzí a už mi připadá, že z ničeho se snad snaží vytvořit velký problém, aby se snad mohl se mnou hádat.
         Terkaa98   | 10.11.2022 17:12:31
         Reagovat | URL příspěvku
         • \
          RE: Chování manžela
          Ty jo tak to mi přijde fakt dobré, že syn přijde s tímhle a nestydí se o tom mluvit, ale normálně vám to řekne. Tak to vypadá, že syn je naprosto v pohodě a ničím poznamenaný není.

          Ale s manželem je to teda na prd. Vůbec si nedokážu představit, že by u nás bylo dusno tak dlouho a ještě kvůli takové prkotině. Manžel má asi nějaký problém, který takhle filtruje. Je hodně žárlivý?
          anytsirK   | 10.11.2022 22:07:41
          Reagovat | URL příspěvku
          • \
           RE: Chování manžela
           Manžel je bohužel docela dost žárlivý, proto mi to hodně pomohlo tady, že to můžu v klidu s někým nestranným probrat, s kamarádkami bych tohle nerada řešila. Jako už mě to přestává bavit poslouchat ty jeho nesmysly typu, jak pořád pobíhám nahá, jak mám špatný vliv na syna apod. Byla to jednorázová vyjímečná situace, nepamatuju že bych za poslední dobu byla doma nebo někde bez oblečení a manžel to převrací, jak kdyby se to dělo snad denně. Netuším o co mu jde.

           Syn je očividně naštěstí naprosto v pohodě a sem ráda, že se se mnou nestydí mluvit o takových věcech a ještě takové trapné situace bere s humorem. V tomhle mě fakt překvapil, jak moc je otevřený vůči mě a jak mu takové situace vůbec nedělají problém a ještě vtipkuje.
           Terkaa98   | 11.11.2022 01:20:31
           Reagovat | URL příspěvku
           • \
            RE: Chování manžela
            Tak jestli je hodně žárlivý, tak si z toho možná v hlavě vykonstruoval problém obřích rozměrů a teď se toho neumí už pustit. Já s takovým přístupem zkušenost nemám, ale mám kamarádku, která je extrémně žárlivá a té stačí, když se partner oholí než někam jde a ona si hned vsugeruje, že se oholil, protože někoho má. Držím palce, ať se situace do nejrychleji uklidní a vrátí se to do starých kolejí. Ale musím říct, že mě zaujalo i to, jak jste napsala, že si nepamatujete, že byste doma přešla v poslední době nahá nebo tak něco. Já běhám doma z koupelny do ložnice pro oblečení celkem pravidelně a nepřijde mi to nic divného, když jsem doma. Ale je fakt, že syna mám zatím v břiše, tak to asi taky bude jiné až pak bude větší :-)

            Se synem máte očividně hezký vztah, tak se nenechte manželem přesvědčit o opaku ;-)
            anytsirK   | 11.11.2022 08:01:54
            Reagovat | URL příspěvku
            • \
             RE: Chování manžela
             Jéé, tak to závidím, já bych si to hned zopakovala (teda kromě porodu :D), kdy máte termín? :)
             Takových žárlivých partnerů, jako je Vaše kamarádka a můj manžel je bohužel dost.
             Terkaa98   | 21.11.2022 00:06:27
             Reagovat | URL příspěvku
             • \
              RE: Chování manžela
              Jasne, zarlivcu je spoustu :-( Doufam, ze u vas uz je klid ;-)

              Ja mam termin na konci prosince, ale maly je stale koncem panevnim, takze to zrejme bude uz nekdy v pulce planovane :-(
              anytsirK   | 21.11.2022 09:24:51
              Reagovat | URL příspěvku
           • \
            RE: Chování manžela
            To je fajn, ze syn je s tim v pohode a taky se tim upevnil vas vztah, vi, ze se vam muze se vsim sverit.   Manzel se snad zklidni a uvedomi si, ze to bylo prehnane z jeho strany 
            Lenuska1234   | 11.11.2022 15:12:44
            Reagovat | URL příspěvku
            • \
             RE: Chování manžela
             Tak manžel už se docela zklidnil a poslední týden byl už celkem v pohodě. Manžel se mi i omluvil, že to přehnal, sice pozdě, ale nakonec omluvil, ale trvalo to teda. Říkal, že takové situace příště zkusí brát klidněji a s rozumem. Tak snad to dodrží.. že porušil něco, co slíbil, jsem bohužel už zažila.
             Terkaa98   | 20.11.2022 22:54:39
             Reagovat | URL příspěvku
   • \
    RE: Chování manžela
    Mě nejvíce mrzí, že toto jeho chování ke mě viděl syn, to mu dává pěkný příklad. Byla to vyjímečná situace, taky si nemyslím, že by se kvůli tomu zbořil svět. Už takhle to nebylo zrovna příjemné, ale stane se, ovšem manžel to zhoršil tak tisíckrát. Opravdu ponižující zážitek, já vyjdu ze sprchy a manžel tam okamžitě přiletí ke mě, stoupne si přede mě, nenechá mě ani natáhnout se pro osušku a začne tam na mě okamžitě hulákat.. já tam stojím nahá vedle syna a posluchám, jak mi manžel nadává, jako čtyřletému dítěti. Nevěděla jsem co mám dělat, cítila jsem se tak poníženě, na nic jsem se nezmohla, jen jsem si jednou rukou zakryla prsa, druhou klín a abych se nerozplakala, tak jsem raději odešla beze slov z koupelny.. Tohle mu fakt nezapomenu, jak mě ponížil před synem.
    Terkaa98   | 07.11.2022 03:10:02
    Reagovat | URL příspěvku
    • \
     RE: Chování manžela
     Muselo to byt hodne neprijemne. Kdyz se to tak vezme, tak opravdu ani on nedal zrovna dobry priklad synovi, a to co se tyce chovani k zenam. To mi prijde horsi prohresek nez vase sprchovani…
     anytsirK   | 07.11.2022 08:00:57
     Reagovat | URL příspěvku
    • \
     RE: Chování manžela
     to od manžela opravdu nebylo férové. A co promluvit si se synem?  
     Lenuska1234   | 07.11.2022 20:18:22
     Reagovat | URL příspěvku

Téma: Ach, Ti chlapi (strana 352)

Inzerce
×