banner

Ach, Ti chlapi - nové reakce

Dnes mi přišel krásný námět, a to k založení téhle rubriky s doprovodným textem: "Nemyslím stěžovat si na ně, ale prostě pro pobavení - historek by se jistě našlo dost." Jsem téhož názoru :-). Renčo, Tobě za námět velice děkuji.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 3 592 příspěvků

takové příspěvky čtu nejradši

no chlap

promiň

přeji ať vám to vyjde

dobrá, dobrá, aspoň nějaká pozitiva

No nekeeeeeee

Baru, moc bych ti to přála, asi to tak mělo být přeju ti, abys byla šťastná

Moc bych Ti to přála.

Manžel hlídal obě děti

Třeba to bere jako jedna moje známá. Kdyby se na zem doma vykadil velký pes je to hnusné, ale její malý pudlýk může...Tak tohle bylo miminčí hovínko a to je skoro až roztomilé ne

Normálně se mnou flirtuje

Cooo věk, ale ta příbuznost...Ale jinak věřím že zájem potěšil.
@luciasek84

Normálně se mnou flirtuje

Já zjištuju, že i jako malé (cca 9 let) se mi líbili muži kolem 25....To jsem na ně byla pochopiltelně malinká. Pak jak věk přibýval tak jsem takového měla (ještě aby ne) a ted jsem si uvědomila, že mě se pořád líběj, ale už jsem na ně staráNedávno jsem si asi o 16 ti letém klukovi pomyslela, že je sexi a přišla jsem si skoro jako pedofilJeště, že už pomalu přecházím na 40 cátníky.

no chlap

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
28 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
21 hlasů

45 %
63 hlasů

16 %
22 hlasů

Celkem hlasovalo 140 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici