banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ach jo:-( - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, po porodu (sedm měsíců) jsem si nechala od mudr píchnout antikoncepci Sayanu...po měsíci jsem začala špinit a tak nějak vůbec mi nebylo dobře, tak jsem si další dávku za tři měsíce píchnout nenechala, s tím, že počkám až se mi upraví cyklus a nechám si napsat tabletky...jenže minulý měsíc jsem měla menstruaci 10 dní, tento měsíc je to už 12 dní, ale nic hroznýho...ještě jsem měla šest dní zpoždění, takže můj do otěhotnění pravidelný cyklus je zřejmě v háji a já nevím, zda čekat až se nějak upraví, nebo si tu antinu přece jen nechat napsat:-(
Většinou se na upravení cyklu doporučuje tabletková HA.
Určitě bych volila nějakou tabletkovou antinu
Nechala bych si napsat antikoncepcia třeba ti to pomůže upravit.
No tak to je radost.... Asi bych možná na tvém místě zkusila nějakou tu antikoncepci, snad se cyklus srovná díky ní.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40