banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

a zase psi - diskuze

38 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
toze pes obcas utece me nevadi,me vadi pejskari se slovy on jehodny,on nicnedela...a pes veselesplha dokocaru,nebose snazi zabit naseho rozzureneho hlidace co je na voditku,jenze na 95%asi 8x mensi nez ten hodny bez voditka apod. situace...copaknechapou ,zejsou lidi comaji ze psu panickou hruzu???ja mampred psy respekt...radeji zastavim a pockam azprejde apod...a comestve,tak nejen ze se s kocaremmusimvyhybat cyklistum,ktery nesnasimjakpejskare,aleprave jeste i psum..to uzje prehanka..
Jooo, tyhle lidi fakt miluju. Vezu malého v té dětské tlačící tříkolce a proti nám se řítí pes vzrůstu malého telete. Já v panické hrůze zvedám malého a snažím se chytit tříkolku, která se řítí z kopce dolů a paní na mě křičí, že ten pes nic nedělá. Na mou reakci, cituji:\" Ty krávo blbá, uvaž si to tele nebo na tebe zavolám policajty\" na mě paní nevěřícně kouká, uraženě rve vzpouzejícího se psa, aby mě neporazil. A ještě se strašně dotčeně ohlíží a komentuje. Vážně jsem měla chuť jí vrazit totálně hysterického Tomáška do náručí, ať si ho uklidní, aby viděla, jak strašně je vyděšený. Vážně dokážu vysvětlit patnáctiměsíčnímu dítěti, které ještě navíc neslyší, že mu to obří hovado nic neudělá.
Jaru každý má tady pravdu. Já žila v bytě 5 let s labradorem, byla to vycvičená fenka pro nevidomého. Kolikrát jsem byla u toho jak psi bez vodítka doslova obtěžovali a Jirkovi se pletli pod nohy a páníčkům to bylo jedno. Rousí se na cizího psa ani nepodívala, kor když byli menší jak oni. Z větších měla strach protože jí napadla doga která si chtěla hrát. Znám hodně pějskařů kteří jsou zodpovědní ale víc kteří nejsou. Jak může holka, která podle papírů skoro nevidí chodit po venku s dogou která na každého psa útočí bez vodítka??? Dneska jsem ale naopak viděla paní která si krásně hrála se psem a ten byl na vodítku. Ondra který se psů bojí se chtěl koukat a krásně se u toho smál. Asi vycítil, že tenhle pes je opravdu hodný.Po stížnostech v Albertu se na dveřích objevila velká cedule nepřivazovat psi ke vstupu a kupodivu se to zatím dodržuje.
Miluju psy,nesnáším pejskaře...máme psa,kterej se bojí i šustícího listtí,mouše by neublížil ...a stejně nejde ven bez vodítka,ani ho nemám na chodníku pět metrů před sebou (délka vodítka)A nechodím s ním na nákup,abych ho nechala uvázanýho někde u nákupáku.Nikdy za to nemůže pes!!Miluji děti-svoje i cizí,miluju procházky a přitom nesnáším matky co \"venčí\" potomstvo na cyklostezkách (pokud u toho nemají na nohách kolečkové brusle).Miluju jízdu na kole a přesto bych vrazila klacek do špic každýmu blbovi co se prohání po chodníku......A co nadělám??Holt jsem si zvykla na to,že svět je plnej blbů a když vycházím ze dveří počítám s tím.....
já mám psy ráda,ale musí to mít nějakou hranici..když psa neznám bojím se ho..nejhorší to bylo když jsem byla těhotná a šli jsme s Otem přes lesopark ke tchýni...zničeho nic jsem slyšela divný zvuky v trávě a tak jsem se zastavila a naštěstí zastavila i Otu...ze křoví vyběhl zajíc a za ním 2 navolno puštětí němečtí ovčáci bez vodítek a hlavně bez náhubků!!a páníček nikde...v lesoparku chodí hodně lidí s dětma,pejskama na vodítku i bez(ale pořád je mají někde u sebe)..ale tohle byla síla i pro mě..proto přes lesopark nechodím s kočárem
cikliste mi nevadi ,ale bruslari :( Ja svoji psi kravu nesmim pustit na volno :(( to by bylo zle ..na deti je hodna ,ale psi a bez domovce by trhala :( ja to vim .jak je semnou je jka beranek krotka a mila ,ale jak mile je doma a hlida tak ani ja bych nelezla oknem :-))
Já mám panickou hrůzu z letadel, že na mě spadne. Myslíš, že kvůli mě přestanou létat? To byl jen stupidní žertík, celé je to jen a jen o TOLERANCI.
@Evulik25 ono je tezke tolerovat psa, ktery vazi tolik kilo, co ja, a funi Marusce do obliceje. I kdyz je HODNY a chce si JEN HRAT. Je tezke tolerovat cokla, ktery me poslintal a potapkal, kdyz jsem jela na pracovni pohovor, byl taky HODNY a chtel si JEN HRAT. Je tezke tolerovat psa, ktery me kousnul, protoze ON HLIDA. Ale proc hlida verejny chodnik?
@zajic Ano máš to podle pejskařů tolerovat.Na Ondru mi takhle skočilo štěně, povalilo ho na zem a stálo na břiše. Podle majitelky neublíží a chce si jen hrát. Od té doby se Ondra bojí až panicky psů.
@zajic pěkně napsané
@zajic Líp bych to nenapsala U nás bez vodítka a tuším i náhubku nemá pes na ulici co dělat. A běžný stav? Dvě třetiny jsou na volno On je přece hodný... S..e mě to o víc, že u nás je něco jako parčík - takový ooobr prostor mezi paneláky - a všichni tu venčí psa... Syna vypustím na motorce, a za chvíli pes na volno.... Ke všemu je tam ještě udělané dětské hřiště Taky nějak neumím být tolerantní... Když jdu někde na odlehlém místě tak to chápu, ale ve městě má být pes uvázaný.
@moninif mam jorka a prave proto vim,jaky jsou to mrchy,nase se boji lidi,kazdeho hned varuji at ji nehladi apod..proste ve strachu kousne,.deti nikdy,jen na cizi stekne,pokud jsou u ni,proto je na voditku,uvazana u kocaru a chodim s ni proto napole at se vybeha a vyskace a nemaj tendence ji vsichni drbat...a tymale potvory aspon kocaremumi prejet kdyby bylo nejhur
@moninif Jojo jsem stejného názoru. Já jsem od mala na psi, studuju školu psí snad jednou s nima budu i pracovat. Ale když vidim jak se pes jako tele žene k malýmu dítěti a páníček v klidu na půl huby odsekne že je hodnej a že si jen hraje...otevírá se mi kudla v kapse. vždycky si vspomenu jak takhel skákaly po mě když jsem byla malá a jakej jsem měla děsnej strach. A bojim se co bude až toník bude venku tapat...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
6 hlasů

77 %
27 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 35 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40