Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

6.5 měs. - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky dáváte takhle malým dětem špenát? a do čeho přidáváte ten žloutek a kolik žloutku do 120 g jeden?
Taky dáváme špenátek, moc ho ale nemusíme, takže taky spíš, aby to vypadalo jako brambory s masíčkem a trošičku špenátu. Žloutek dáváme, jednou týdně celý do jedné dávky bašty.
daval jsem...a zloutek misto masa..do cehokoliv...
Špenát můžeš klidně,prvně jen trochu,lepší je prý ve skleničce,že tam není tolik dusičňanů.Nevím.Nikdy jsem skleničky nekupovala.Vajíčko sama nevím,máme půl roku a ještě nedávám,přijde mi to moc těžké pro takovýho prcka.Verunka má na něj alergii,takže ho nejí vůbec a taky žije.Možná později ho zařadím
Já jsem myslím už také dávala špenát, ale jen kupovanou skleničku. Žloutek dávám jednou týdně vařený natvrdo do již hotové MZ.
Ahoj, špenát jsem dala prvně v 6. měsíci a to ho chudák celý vyzvracel. Teď jsem mu ho udělala znovu v sobotu a to už bylo v pohodě. Dala jsem ho ale opravdu málo, spíš na barvu a k tomu brambor, mrkev a hovězí. Když přidávám žloutek, tak zatím také jen půlku(uvařím vajíčko natvrdo a pak přidám do už hotového oběda).
Dala bych v pohodě špenát. Žloutek jeden týdně, tak třeba půlku dvakrát za týden, nebo jeden celý jednou za týden.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici