banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

36.tt - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Také se hlásíme :) na poradně nás chtěli monitorovat ..... mno malá nespolupracovala , do chvíle kdy přišel Dr. a řekl jí hele malá přestaň se vyblbovat jo ? Záznam ok , jen jsou tam vidět poslíčky :DD :) jinak vše ok , malá asi 2,8 kg , čípek už je zkrácený, malá je hlavou natlačená dolů. Při utz doktorovi ukázala prostředníček a já měla záchvat smíchu. Jinak to zatím nevypadá na porod , ale prej se to může kdykoliv změnit ... Tak uvidíme . Jinak bud. tatínek opět perlil ..... na utz vytáhl matonku a kofilu, a ptal se doktora jestli to neva že má hrozný hlad :DD
Vypadá to dobře. Snad budeš mít bezproblémový porod
@iva.haferova zatím jedem dle plánu , tak doufám že i porod bude v pohodě :)
Vy budete ale vtipna rodinka
@janney To víš komedianti se nezapřou :)
Koukam, ze prohlidka muze byt i zabavna .
@Tris máme moc fajn doktora , s ním se nikdy nenudím :)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40