banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

..těhu nebo jen nemoc... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky, dočetla jsem se od vás že začátek těhu jste měli i jako kdyby jste byli nachlazené.....ráno mě zbudila příšerná bolest hlavy, pak jsem 2x blula, je mi celej den špatně, dokonce mám teplotu 37,8-já nemívám, su unavená tak jako při chřipce...měsíčky bych měla dostat za 6dní.Právě proto mi to vrtá v hlavě že jsem blila a mám teplotu...díky všem,papa
podívej se na můj příspěvek ozmn. Příznak.
Vydrž do Ms,když se nedostaví,udělej si test.Třeba jsi chytla nějakou virozu,lítá jich prý tedˇdost.Budu držet palečky,atˇje ti brzy lépe a jsi těhu
ahoj, no ja s priznaky moc zkusenosti nemam, ale jeste chvilku vydrz, udelej test a pak budes chytrejsi
vydrž do termínu MS a zkus si udělat test pak buděš moudřejší co se děje

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40