banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

...tak si představte,že máme od zabijačky 2 kýble sádla a tc... - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
...tak si představte,že máme od zabijačky 2 kýble sádla a tchýně dneska koupila dalkší 5 kg kyblík sádla(asi 18 litrů) a tvrdila mi,že prý to nebude stačit.....jak znám naši spotřebu,tak do léta zpracuju,maximálně kýbl...(naše spotřeba je kg na měsíc a to jen proto,že to sádlo je doma,jinak bych ho používala ještě miŇ....a to mám ještě perličku,sousedka přinesla po manželovi oblečení,tak si z toho můj manžel vzal něco na práci(do dílny)a zbytek vrátil s tím,že pracovních hader už má dost(celou skřín),no a sousedka to oběhla,takže za chvíli totéž přinesla matka z druhé strany verandy(na obranu sousedky nutno dodat,že tchýni říkala,že už si Petr vybral,ale ta jí řekla,že tomu Petr nerozumí .....no každopádně,kdybych si chtěla otevřít sekáč,tak tam mám co dát......
no anebo si koupím vééélkýho psa...Karléé,co máte za psa?!
Špringlšpaněl...nebo tak něco ,je to asi nějaký druh loveckého kokra
Zkus do toho sádla tchýni zalejt.Nezkazí se,dlouho vydrží ale nebude do ničeho kecet.
@Small to je něco menšího (docela)nééé?A kam dal tu 1,5kg šrůtku masa?!Já jsem to tipovala na něco velikosti minimálně labradora....(vlkodava jsem si tipnout neodvážila...)
@Val.J35 z jara začnu výkopem pro trubky(kvůli připojení na čističku),pak přidám udělání zbrojáku-jjednou to,kurňa .musí vyjít......(toho sádla by asi byla škoda)
@sandina no on je velký jak labrouš,jen hubenější...teď už tedy ne
@sandina
@Small jo takto vysvětluje tu šrůtku.....chudáček hladový pejsáček....(ten náš blbec ,včera sežral hovězí do polívky.....a dělal jako že nic...)
@Val.J35
Ali,neubránila jsem se úsměvuNo ale je mi tě líto,nemáš to lehké
@Silvinka Silvi,škoda ,že jsem Tě nechytla na chatu....(odběhla jsem do kuchyně a pk jsi už byla fuč)
@sandina Ali jo,je to škoda,ale musela jsem jít a když jsem se pak vrátila,tak už tam po tobě zbyl jen archív,tak snad příště.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40