Inzerce
Inzerce
Inzerce

Diskuze: Laryngitida z pohledu matky (strana 3) - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
 • Nečekaný a zdlouhavý průběh
  Laryngitidu opravdu nebrat na lehkou váhu, rychle se vyvíjí, chvíli je klid a pak najednou záchvat. Doporučuji při podezření jít okamžitě k lékaři, mimo ord.hodiny na dětskou pohotovost a nečekat, až se to zhorší na zavolání sanitky. My šli v neděli odpoledne na pohotovost, synovi (26 měs.), ambulantně dali inhalaci adrenalinu a poslali nás domů s tím ,že jsme podchytili včas. Ani lékař ale neodhadne vývoj v následujících hodinách. Během noci se stav tak zhoršil, že ráno jsme skončili na JIP. Čtvrtý den nás přesunuli na standard, v 16 hod.malého lékařka poslouchala a vše ok, že prý nás už pustí ráno domů. V 18 hodin začal zase pokašlávat, chrčet, od 21 hodin už se mu začal rozjíždět nový záchvat, dostal čípek. Nezabralo, ve 22 hodin inhalace adrenalin a ventolin. Pak se naštěstí uklidnil. V nemocnici jsme zůstali nakonec celkem 7 dní. Léky na doma jsme nedostali, máme dětskou pohotovost 10 minut od domu, při novém podezření malého popadnu a letím ihned za lékařem. Přeju všem pevné zdraví 
  Haniiicek   | 21.11.2013 13:48:28
  Reagovat | URL příspěvku
 • naše laryngitida
  Včera jsem se s Deniskem vrátila z nemocnice, kam nám ho RZP odvezla po silné atace laryngitidy. Nebylo to poprvé, takže jsem si myslela, že jsme na tu stvůru připraveni jak psychicky,tak i léky.
  Až v neděli v noci jsem pochopila, že na tuhle nemoc se úplně připravit nelze. Nezabíral čípek, nezabíral studený vzduch a náš Denisek se dusil čím dál víc ! RZP přijela velmi rychle a pomohli nám Deniska stabilizovat. Samozřejmě nás odvezli do nemocnice, kde jsme strávili tři dny.
  Teď Deny spinká ve svém pokojíčku a já jsem bez klidných nocí, protože je stále zahleněný, stále kašle. Kašel je sice vlhký, ale strach, že se změní , ten je ve mně.
  Je mi jasné, že máme před sebou dlouhý, předlouhý maratón !!!!
  caramelle   | 02.12.2010 23:50:27
  Reagovat | URL příspěvku
 • Bezvadný článek
  Musím poděkovat za bezva článek. Právě mi záchranka odvezla tříletého Ondráška do nemocnice s laryngitidou. Vzhledem k tomu, že jsem tento článek četla již dříve, myslím, že jsme vše rozpoznali a zvládli dobře. Včera trochu pokašlával, měl malilinko zvýšenou teplotu (37,1), teď v 1 v noci se probudil a štěkal... Nemohl se nadechnout, r toho rozrušení hrozně plakal a tím se to zhoršovalo, navíc se klepal jako ratlík. Teplota žádná. Tak jsme ho rychle zabalili do deky, narazili mu čepici a vystrčili ho z okna. Měli jsme doma ještě Spiropent na roztažení průdušek (s kortikoidy - bral ho jednou, když byl mladší, mokré hadry na topení... Protože mám doma ještě 8 měsíčního Matýska, jel s Ondrou táta. Dokonce se těšil, je maniak do sanitek, tak si ji aspoň prohlédne zevnitř. Jsem zvědavá, co bude dál a jak dlouho si ho tam nechají.
  kozlinka   | 01.04.2010 01:57:26
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce