Inzerce
Inzerce
Inzerce

Musím říct, že se mi velmi líbilo povídá - diskuze

Příspěvek z diskuzí: Očkování proti žloutence A (strana 1).

 • Musím říct, že se mi velmi líbilo povídání paní Dr. Ludvíkovské o žloutence typu A - je v něm dostatek odborných informací, přitom ovšem prezentovaných formou, kterou jsme schopny pochopit i my, maminky-nelékařky.
  Musím se přiznat, že jsem netušila, že existuje vakcína kombinovaná, na typ A a zároveň i B, o doočkování A uvažuju delší dobu (B máme v rámci povinného očkování) - a díky tomuto článku a současné situaci jsem konečně dostala ten pověstný "kopanec" a snad se rozhýbu, aby nezůstalo jen u těch úvah, ale abych i konala a syna nechala konečně doočkovat.
  A ještě - jak psala Calamity - mě vůůůůůbe nenapadlo, že bych mohla nechat naočkovat i sebe, to je taková "provozní slepota", maminka se soustředí jen na děcko, obzvlášť v souvislosti s očkováním a přitom nejen děti jsou ohrožené.

  Již jsem psala v jedné ze svých vychytávek (osvědčilo se mi zejména při cestování) - stále mám u sebe v kabece 15 kusové balení papírových vlhčených uborusků (malé, praktické a přitom dostačující), neposedné ručičky malých dětí jsou témeř neustále od nečeho špinavé a jejich strkání do pusinky lze zabránit asi jen těžko. Často použiju i pro sebe (i když do pusinky si prstíky nestrkám  ) - ale vážně, předpokládám, že mnohé z vás to taky tak dělají, kdo ne, můžu vřele doporučit, já osobně nesnáším špinavé ruce, obzvlášť taková ta "městská" a "supermarketovská" špína je mi odporná.
  Renča   | 01.10.2008 08:59:44 | Reakcí: 1, poslední: 01.10.2008 18:49:23
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku
  • \
   RE:
   Vlhčené ubrousky nosím v kabelce ze stejného důvodu taky.Navíc je mám i v autě.Je to skvělý pomocník s dětmi každého věku.
   tygřímáma   | 01.10.2008 18:49:23
   Reagovat | URL příspěvku

Téma: Očkování proti žloutence A (strana 1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce