Inzerce
Inzerce
Inzerce

Připomínání očkování

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda existuje nějaká služba připomínání očkování. Dětští lékaři toto nedělají, v prvních měsících díky očkování na pravidelných prohlídkách jsem si je hlídala, ale nyní hlídat přeočkování celé rodině už nestíhám. Před pár měsíci jsem zjistila, že měla být dcera očkována před rokem proti klíšťovce, to už jsme naštěstí dohnali, ale ráda bych se těchto situací pro příště vyvarovala. Proto by mě zajímalo, jestli je někde možnost zadat termín následujícího očkování a mail, kam by mně přišlo upozornění, že se termín blíží. Děkuji.

Odpověď doc. MUDr. Rastislava Maďara, Ph.D.:

Dobrý den, upozornění na další termín očkování chodí e-mailem u všech druhů vakcín klientům Center očkování a cestovní medicíny Avenier, která lze najít na adrese www.ockovacicentrum.cz nebo specificky u klíšťové encefalitidy si to můžete nastavit na adrese www.keockovani.cz. Rád bych u této nemoci v souvislosti s očkováním připomněl, že první přeočkování (čtvrtá dávka) je po 3 letech od třetí dávky, ne po pěti. Tam se dělá chyba nejčastěji. Může to být docela významné, pořád je u nás v ČR nejhorší situace ve výskytu této neléčitelné nemoci ze všech zemí EU. A nezapomínat nejen na děti, ale i na sebe a na prarodiče.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Připomínání očkování - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×