Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vedení termínů očkování

Dobrý den, pane docente. Existuje někde služba, např. u Vás v očkovacích centrech, kde by bylo možné nahlásit termíny očkování a na mail by nám chodilo upozornění, že máme přijít na přeočkování? Vím, že to jde přímo v centrech, ale s dětmi chodím k pediatrovi a my dospělí k praktickému lékaři, ti však nehlídají a nezvou, pokud zrovna není očkování v rámci pravidelné prohlídky. Děkuji.

Odpověď doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph. D., vakcinolog, epidemiolog, humanitární pracovník:

Dobrý den, ano, v principu je to možné. Když člověk využije nějakou službu centra očkování a cestovní medicíny Avenier a osobně se do ordinace dostaví, sestřička nebo lékař mu přepíšou z papírového očkovacího průkazu do naší dokumentace všechny platné vakcíny, ať už jsou očkované kdekoliv. Software už potom automaticky posílá na e-mail ke každému termínu konce platnosti očkování dvě upozornění. Dokonce pokud se klient objedná přes webové stránky www.ockovacicentrum.cz a přitom se zaregistruje, může po návštěvě našeho očkovacího centra vidět svá přepsaná očkování i na internetu pod svým heslem jako tzv. elektronický očkovací průkaz. To je ale zatím možné jen u dospělých.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Vedení termínů očkování - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×