Inzerce
Inzerce
Inzerce

Podání 4. dávky hexavakcíny a Synflorixu kvůli nemoci

Syn má 15 měsíců a z důvodu neustálých nemocí přes zimu ještě nedostal poslední dávku hexavakcíny a Synflorixu. První dávku Priorixu samozřejmě taky neabsolvoval. I teď bere ATB, protože stěry potvrdily pneumokoka. Jaký je nejzašší možný termín podání těchto navazujících očkovacích látek, aby "fungovala" tak, jak mají. Kdysi jsem něco slyšela o tom, že když se nepodá hexavakcína, jak má, musí se celá opakovat.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

4. dávku hexavakcíny je nutno podat do 18 měsíců věku dítěte, Synflorix (celé očkování, pokud je souběžné s hexavakcínou, tak také 4. dávku) do 2 let. Pokud se očkování, jako u Vás, z důvodu nemoci přeruší, nemusí se, pokud dodržíte výše uvedené, opakovat. Váš dětský lékař určitě termíny hlídá.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Komerční sdělení

Související články

Pozdější podání 4. dávky hexavakcíny a Synflorixu kvůli nemoci - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×