banner

Dobrý den, naše dcera má od narození flek přes část nožičky od stehýnka až ke kotníku. Někdy tento flek vůbec není vidět, někdy je zbarven do fialova a když malou koupeme, tak v teplé vodě je to červené. Naše paní lékařka neví, co by to mohlo být a říká, že to může do 2 let ještě zmizet. Nám to ale vrtá hlavou, poradíte?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Na dálku nelze posoudit, doporučuji konzultaci u kožního lékaře.

Sdílejte stránku

Poradna

Dobrý den, 

17. 3. jsem rodila sekcí. 3. 5. jsem měla nechráněný sex, kdy partner neejaluoval dovnitř, nicméně sex proběhl po orálním styku a ejakulátem. 18. 5. jsem slabě přibližně 4 dny krvácela. Dnes mě bolí už tak 3 dny silně v podbřišku. Nevím zda je možné těhotenství? Nebo je to ovulace a takhle bych to cítila? Nebo pms? Mohlo to být 8. 5. jen implantační krvácení? Nebo slaboučká vracející se menstruace? Vyčítám si to. Nedovedu si představit další miminko k takhle malému miminku. Nechám si hned napsat antikoncepci, jestli už není pozdě... :(

Dobrý den,

takto na dálku bohužel nelze přesně určit, jaký byl původ Vašeho krvácení. Nicméně čtyřdenní krvácení je na implantační krvácení poměrně dlouhá doba. Pokud máte pochybnosti, udělejte si domácí těhotenský test z první ranní moči, v současné době už by měl mít spolehlivý výsledek.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
29 hlasů

4 %
6 hlasů

16 %
23 hlasů

44 %
65 hlasů

17 %
25 hlasů

Celkem hlasovalo 148 unikátních návštěvníků

Diskuze 0