Inzerce
Inzerce
Inzerce

Plačící amok dítěte

Máme 2měsíční holčičku, která každý večer přibližně ve stejnou dobu,okolo 19. hodiny, začne plakat a není k utišení. Chvílemi je to opravdu amok, až popadá dech. :( Přitom je nakrmená, odříhnutá, přebalená a s manželem jí věnujeme veškerou naši pozornost. Odpláče si svoje, ale pak je zase sluníčko, přesto nám to však rve srdce. Ptala jsme se na to ostatních maminek a některé mi potvrdily, že i jim se to stávalo a že to prostě přejde, ale i tak bych ráda slyšela radu odborníka. Můžeme dělat něco pro to, aby to přešlo co nejdříve nebo je to povahou malé?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Je to častý problém dětí do 3 měsíců věku. Netrpí na větry? Bývávají nejvíce nevečer - zkuste Sab simplex, nebo probiotika. Pokud by nepomohla, zkuste Pyridoxin 1x denně 1/tbl, podporuje zklidnění a vyzrávání mozkových funkcí.

Je to častý problém dětí do 3 měsíců věku.Netrpí na větry?Bývávají nejvíce nevečer -
zkuste Sab simplex, nebo probiotika.
Pokud by nepomohla, zkuste Pyridoxin 1xdenně 1/ tbl, podopruje zklidnění a vyzrávání
mozkových funkcí.Je to častý problém dětí do 3 měsíců věku.Netrpí na větry?Bývávají nejvíce nevečer -zkuste Sab simplex, nebo probiotika.Pokud by nepomohla, zkuste Pyridoxin 1xdenně 1/ tbl, podopruje zklidnění a vyzrávánímozkových funkcí.
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Komerční sdělení

Související články

Plačící amok dítěte - diskuze

  • Dítě které vzteky nedýchá
    Dobrý den,mám dotaz,mám doma 14 měsíční batole,kterému se občas stane to,že pokud není po jeho,nebo mu něco co chce nedopřeji,tak začne plakat,násilně plakat a to občas i bez slz a pak i několik vteřin nedýchá-počítala jsem to a vydrží až 14 sekund nedýchat,pak se sama nadýchne,začne přirozeně plakat a pak je vše v pořádku,stává se mi to kdykoliv,zkrátka kdykoliv není moji dcerce vyhoveno.musím podotknout že můj bratr ma dva syny a dělali mu to samé.můžete někdo poradit co a jak mám dělat a jak tomu nedýchání předcházet??????dcera se léčí se srdeční šelestí a s uženou plicní tepnou.děkuji za odpověď
    hanka0805   | 24.06.2012 15:47:31
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×