Inzerce
Inzerce

3,5měsíční miminko se v noci často budí

Moje 3,5měsíční miminko se v noci často budí. Do nedávna probíhalo vše v pořádku, budilo se tak 3x na kojení. Teď asi 14 dní spí od 8 do 11 v postýlce, pak se probudí na kojení. Nechce už pak v postýlce spát. Různě se přavaluje a pofňukává, dokud jej nepřendám k sobě do postele. A i tak se hrozně převaluje a pofňukává. Občas stačí, když promluvím nebo přiložím k prsu. Je to ale dost vyčerpávající. Poradíte mi, prosím, co s tím?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Nemá miminko problémy s nadýmáním? Zkuste na noc podat Sab simppex nebo Espumisan nebo nějaké probiotikum. Pokud se stav nezklidní, mohlo by to být prořezáváním zubů, nebo hladem. Pokud to budou zoubky, zkuste gel na dásně, pokud to bude hladem - zkuste dokrm - mléko a následně od 4. měsíce lze podat na noc kaši.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Komerční sdělení

Související články

3,5měsíční miminko se v noci často budí - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×