Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak přestat s dudlíkem?

Dobrý den, mému synovi je 20 měsíců. Dnes nám zubařka doporučila přestat "dudlat" dudlík. Nevím, jak ho to mám odnaučit, nechci násilně, poradíte mi? Ještě by mě zajímalo, zdali mu musím vzít i lahev s dudlíkem, když jen z lahve vypije mléko. Zkoušela jsem to z hrnečku, ale to si jen cucne a odmítá.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Postupné odnaučování dudlíku vlastně nejde, bohužel musíte dudlík vyhodit a nic nedat, je třeba trpělivě zvládnout pláč. Láhev s dudlíkem nemusíte měnit, to má dudlík jen po dobu pití. Ale postupně učte pít z hrníčku.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Jak přestat s dudlíkem? - diskuze

  • Jak naučit 3.měsíční holčičku dudlat dudlík místo pěstičky
    Naší dcerce jsou 3. měsíce a od narození odmítá dudlík. Do teď jsme to neřešily jenže si začala dudlat pěstičku a venku je už zima, všechny rukavičky takto proslintá a pak má ledové ručičky. Navíc nechci aby z toho měla křivé zuby nebo dokonce koňský předkus. Už jsme vyzkoušely všechny typy dudlíků co existují a ani jeden nezabral některými se dokonce dáví. Poraďte nám co máme dělat díky.
    kristuch   | 20.10.2012 16:07:55
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×