Inzerce
Inzerce
Inzerce

Zápach z pusinky

Dobrý den paní doktorko, mojí dcerce (9 měsíců) již přes týden strašně smrdí z pusinky. Je to takový chemický štiplavý zápach. Nejdříve jsem si myslela, že by to mohlo být dudlíky, tak jsem je vyhodila a koupila nové. Jenže to nepomohlo. Nejvíce je to cítit po probuzení, ale někdy i hodně během dne (dudlíky má jen na spaní). Zoubky má dva od 4. měsíce a ty každý den 2x čistíme (1x pastou Elmex pro děti, podruhé vodou). Do stravy jsme nic nového nezaváděli, dítko se chová normálně. Nevíte, čím by to mohlo být? Třeba prořezávajícími se zoubky? Měla bych navštívit dětskou doktorku?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Určitě je v tomto případě vhodná návštěva Vašeho dětského lékaře. Může to souviset s přechodným zápachem ze zažívacího traktu, s infekty nosohltanu, ale také se může jednat v krajním případě o metabolické onemocnění, proto je vhodné, aby lékař provedl potřebná vyšetření.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Zápach z pusinky - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×