Bambo Nature 4 – Tall; 7- 14 kg
Dětské univerzální plenkové kalhotky, dvojité balení, pro děvčátka i chlapce s prodyšným povrchem a se suchým zapínáním.
Vyrábí ABENA A/S , Dánsko, s dodržením nejpřísnějších kritérií týkajících se výrobní technologie i použitých materiálů.
Výhody nových plenkových kalhotek BAMBO Nature:
- TOP DRY – vnitřní povrch zajišťuje dokonalý pocit suchosti a bezpečí.
- Dvojité jádro se superabsorbentem mění okamžitě tekutinu na gel.
- Prodyšný a měkký povrch – pro maximální ochranu dětské pokožky.
- Odpružené bočnice a měkké okraje zajišťují dokonalé přilnutí plenky k tělu a umožňují dítěti volnost pohybu.
- Hypoalergenní – dermatologicky testováno.
Balení 48 ks
Cena: 300 Kč
Více informací na: https://www.abena.cz/bambo-nature-4-maxi-tall-7-14-kg.htm
Předchozí článek:

Bambo Nature – dětské podložky s lepítky; 80 x 90 cm
Následující článek:

Bambo Nature 5 – Tall; 12 – 18 kg
Poradna
Dobry den. Jiz 3x jsem podstoupila operaci zanetu Bartholiniho zlazy. Leva strana po druhe operaci je uz uplne v poradku, na prave strane citim mirne zdureni, ktere neboli a asi 3 roky je beze zmen. Kazdopadne uz to znam dobre a vim, ze se to muze zmenit ze dne na den. Doporucila byste mi vyoperovani teto zlazy, abych predesla komplikavim? V zanicenem stavu, jestli si dobre vzpominam, se tato operace neda provest. Dekuji, s pozdravem Linda 46 let
Dobrý den,
ano, máte pravdu, operace se provádí ve fázi, kdy není zánět apod., v případě abscesu se provádí pouze incize a výplachy.

Pro akci je nutné přihlášení
Související články
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
21 %
4 hlasy
79 %
15 hlasů
0 %
0 hlasů
Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků