Inzerce
Inzerce
Inzerce

Velikonoční dekorace na stůl

Co budeme potřebovat:

  • ruličku od toaletního papíru
  • vyfouklá vajíčka
  • kartón od vajíček
  • kousek tvrdého papíru (lepenky)
  • nůžky, štětce a barvy
  • barevné papíry

Návod:

Nejprve sem si z "pořadníku" na vajíčka vystříhala 6 dílků.

Dekorace na stůl

Poté jsme je nabarvili i s ruličkou od toaletního papíru a nechali jsme zaschnout.

Dekorace na stůl

Mezitím jsme vzali vyfouklá vajíčka a i ta jsme namalovali.

Dekorace na stůlJelikož nám vše schlo delší dobu, vystřihli jsme si mezitím z kartonu kolo.

Dekorace na stůl

Z barevných papírů jsme si vyrobili kvítka.

Jelikož už máme vše suché, kolo z kartonu potřeme lepidlem a nalepíme na něj přímo doprostřed ruličku od toaletního papíru (která nám bude sloužit jako váza) a kolem jednotlivé dílky od vajíček. Do vázy vložíme již dříve připravené květiny a do jednotlivých dílků naše nabaravená vajíčka.

Dekorace na stůlVýsledkem je krásná dekorace, kterou si můžete dát na stůl.

Dekorace na stůl

Za zaslání návodu děkujeme Amálii2011.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Dekorace na stůl - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda mám jako učitelka nárok čerpat dovolenou v plném rozsahu, tedy 40 dnů? Na mateřskou jsem nastoupila na začátku roku, skončila mi v půlce července. Zaměstnavatele jsem včas požádala o čerpání řádné dovolené v návaznosti na ukončenou mateřskou. Účetní mi již dříve říkala, že podle ní mi bude mateřská krácena, a opravdu mi přišla na účet dovolená pouze za půlku července a srpen. Předpokládala jsem však, že mi část vyjde i na září. Prosím Vás o názor. Děkuji.

Dobrý den,

pokud Váš pracovní poměr nekončí v průběhu roku a požádala jste o čerpání řádné dovolené v návaznosti na skončení mateřské dovolené, máte nárok na celou dovolenou za kalendářní rok. Mateřská dovolená se považuje za výkon práce pro účely dovolené, díky tomu jste splnila podmínku alespoň 60 dnů konání práce v roce a máte tedy nárok na dovolenou za kalendářní rok. Pro krácení dovolené platí, že se krátí až při 100 a více zmeškaných směnách a zákoník práce přímo uvádí, že dovolenou vyčerpanou v návaznosti na mateřskou dovolenou před nástupem na rodičovskou dovolenou není možné krátit z důvodu následného čerpání rodičovské dovolené (§ 223).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 17.10.2019, 15:12
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce