Festival o všem, co souvisí s těhotenstvím - Týden těhotenství v Bráně k dětem
Pro všechny, kdo se právě těší na narození miminka, pro rodiče i širokou veřejnost je určen festival nabitý informacemi o těhotenství a porodu. Týden těhotenství proběhne od 22. do 28. února v prodejnách Brány k dětem v Praze, Brně, Pardubicích a Jičíně. Tato speciální akce představí téma těhotenství, porodu, kojení, přípravy výbavičky a zdravé výživy díky přednáškám, workshopům a prezentacím zcela zdarma.
Stěžejním tématem letošního roku je K porodu připravená, proto bude velká pozornost věnována přípravě optimální porodní výbavičky. A protože je Brána k dětem prodejcem ekologických produktů, bude jistě zajímavé sledovat současné trendy ke zdraví a přírodě šetrných potřeb pro péči o miminko.
Těšit se můžete také na slevové akce na těhotenské a porodní zboží, soutěže a prezentace zdravých produktů.
Více informací na www.branakdetem.cz
Fotogalerie
Související články
Aktuální testování
Aktuální soutěže
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
28 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
21 hlasů
45 %
63 hlasů
16 %
22 hlasů
Celkem hlasovalo 140 unikátních návštěvníků